Çözüldü Skyrim'de açılan FPS göstergesi nasıl kapatılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

361229

Hectopat
20211026202904_1.jpg

Arkadaşlar sol üstte gördüğünüz gibi bir yer açıldı birdenbire. Oyunu açtım ve bununla karşılaştım. Normalde yoktu. Nasıl kapatırım?

Daha önce oynamadıysan bu görev dizisinde Shadowmere denilen bir ata sahip olacaksın. Yemini suyunu eksik etme. İyi oyunlar :)

Biliyorum. Onun için çabalıyorum. Teşekkürler. :D
Daha önce oynamadıysan bu görev dizisinde shadowmere denilen bir ata sahip olacaksın. Yemini suyunu eksik etme. İyi oyunlar :)

Kanka aldım ben bu gölgeyeleyi. Ama bir şey soracağım. Bu ATI nasıl çağırıcaz? Veya tam olarak işlevleri neler? Mesela benim atla işim yok bıraktım gittim. Nasıl bulacağım bunu?

Son düzenleme:
Mesela benim atla işim yok bıraktım gittim. Nasıl bulacağım bunu?

Eğer modla oynuyorsan atları ıslık veya savaş boynuzu ile çagırabileceğin bir mod var:
Convenient Horses (şiddetle tavsiyemdir on numara heybeler vs var at geliştirme de vardı sanırım)
Eğer modsuz oynuyorsan:
Kaybolduysa konsola önce prid 9ccd8 yazıp Enter'a bas ardından moveto Player yaz atı yanına ışınlayacaktır. Öldüyse(uçurumdan vs düşmediyse imkansız neredeyse) aldığın yerde 15 gün sonraydı sanırım tekrar doğar. Başka yöntemi yoktu sanırım.

Eğer modla oynuyorsan atları ıslık veya savaş boynuzu ile çagırabileceğin bir mod var:
Convenient Horses (şiddetle tavsiyemdir on numara heybeler vs var at geliştirme de vardı sanırım)
Eğer modsuz oynuyorsan:
Kaybolduysa konsola önce prid 9ccd8 yazıp Enter'a bas ardından moveto Player yaz atı yanına ışınlayacaktır. Öldüyse(uçurumdan vs düşmediyse imkansız neredeyse) aldığın yerde 15 gün sonraydı sanırım tekrar doğar. Başka yöntemi yoktu sanırım.
Büyüyle alınan at nasıl alınıyor acaba?

Büyüyle alınan at nasıl alınıyor acaba?

Sanırım arvaktan bahsediyorsun. Dawnguard görev dizisinde Serana'nın annesinin yanına giderken ruhlar höyüğünde bir ruh yolda Arvak'ımı gördün mü diye soruyor sonra görev başlıyor. 5 saniye sonra koşan bir at görüyorsun o atın ruhunu takip edersen seni kafatasına götürüyor o kafatasını alıp adama getirirsen Arvak'ı sana veriyor. Ama arvak shadowmere kadar güçlü ve dayanıklı değil.

Geri
Yukarı