Skyrim'de büyücü tek vuruşta ölüyor

hfikribengi

Hectopat
Skyrimci hocalarım, oyundaki 45. saatimdeyim (toplam 160) ve an itibarıyla Paarthurnax ile konuştum. Dark elf oynuyorum ama büyücü biraz sıktı beni. Nedeniyse neredeyse her şeye tek atıyorum ama tek yiyorum. Ben de light armor + 1H sword ile oynamak istiyorum. Hatta gerekli dodge modu animasyon modları vs. kurulu. Oyunda 20-25 level civarındaydım. Siz ne yapmamı önerirsiniz?

Aşırıya kaçmayacak şekilde can artırımı için hile yapabilirsiniz :) Tabiki de şaka, yeni karakter açıp baştan başlamak zor geliyor ise karakterin şekilli komple değiştir bence. Bunun için hile kullanmak hızlı çözüm olabilir ama bazıları da kullanmaya karşı.

Büyücü kıyafetleri giyip büyüyle zırhı 200, 300, 1000'e çıkarın. Büyücülerin olayı o.

Modlu oynuyorum, Magnus'un zırhlarını kullanıyorum. Hangi büyüleri kullanarak yapıyoruz bu olayı?

Aşırıya kaçmayacak şekilde can artırımı için hile yapabilirsiniz :) tabii ki de şaka, yeni karakter açıp baştan başlamak zor geliyor ise karakterin şekilli komple değiştir bence. Bunun için hile kullanmak hızlı çözüm olabilir ama bazıları da kullanmaya karşı.

Hocam ben de hile kullanmamaya çalışıyorum sadece showracemenu kullanarak suratımı değiştiriyorum 😁

Modlu oynuyorum, Magnus'un zırhlarını kullanıyorum. Hangi büyüleri kullanarak yapıyoruz bu olayı?

Hocam ben de hile kullanmamaya çalışıyorum sadece showracemenu kullanarak suratımı değiştiriyorum 😁

Alteration büyü dalında zırh giymezsen protection spellerin verdiği zırhı 3 katına çıkaran perkler var. Örneğin Ebonyflesh zırh giymezsen 100 armor veriyor, bu perki açarsan 300 armor veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı