Skyrim'de Daedra zırhı güçsüz geliyor

Tam seti giyerek savaşlarda hasar aldıkça gelişirsiniz.
@Akın9, zırh üzerinizdeyken hasar almanız lazım. Hasar aldıkça ağır zırh yeteneğiniz gelişir(üzerinizde en az bir parça ağır zırh olmalı.)

@Uchiha Shisui, şahsen büyülerin çok daha iyi olduğunu düşünüyorum. Efsanevi(Master) büyülerini saymazsak.
Peki teşekkür ederim bu konuda anlaştık. 🙂 ben yeni başladım ve birkaç tüyo diyebileceğimiz bilgiler alabilir miyim?
Alteration kasarsa faydası olurdu değil mi? Eğer unutmadıysam.
Alteration derken?

Peki teşekkür ederim bu konuda anlaştık. 🙂 ben yeni başladım ve birkaç tüyo diyebileceğimiz bilgiler alabilir miyim?
Dragonborn olduğunuz kesinleştikten sonra ana hikayeyi bırakıp yapabileceğiniz her şeyi yapın. Kocaman bir harita var zaten. Bol bol gezip gelişin.

Alteration, bir büyücülük kolu olup karaktere bazı ekstralar kazandırıyor. Aynı zamanda bu Skill'de Transmute özelliğini açarsanız madenleri gümüşe ve altına çevirebiliyorsunuz. Aslında bana sorarsanız Battlemage her zaman en keyifli build tarzıdır. Güçlü bir savaşça ve kudretli bir büyücü. Mis.

Neyse uzun konular bunlar. 😅

Alteration kasarsa faydası olurdu değil mi? Eğer unutmadıysam.
Eğer dayanıklılık isteniyorsa evet. Ancak en iyi büyü bile 120'nin(zırh giyilmiyorsa üç kata kadar arttıran yetenek, başkalaşım ağacından açılabiliyor.) üzerinde zırh puanı vermiyor. Hasarın 80%'İni emen büyü ise üstat(master) seviye olduğu için kullanılması üç saniye sürüyor, çok fazla efsun çekiyor ve sadece 30 saniye etkili. Hasar aldıkça yenilenme büyüsü kullanmak daha avantajlı konumda.

Dragonborn olduğunuz kesinleştikten sonra ana hikayeyi bırakıp yapabileceğiniz her şeyi yapın. Kocaman bir harita var zaten. Bol bol gezip gelişin.

Alteration, bir büyücülük kolu olup karaktere bazı ekstralar kazandırıyor. Aynı zamanda bu Skill'de transmute özelliğini açarsanız madenleri gümüşe ve altına çevirebiliyorsunuz. Aslında bana sorarsanız battlemage her zaman en keyifli Build tarzıdır. Güçlü bir savaşça ve kudretli bir büyücü. Mis.

Neyse uzun konular bunlar. 😅

Çok teşekkür ederim dediginizi yapacağım zaten çok büyük bir evren ve yapilacak bir sürü görev var en sonunda ana hikayeyi bitirip Miraak'a çıkmayı düşünüyorum. 💁🏻‍♂️😂

@Akın9, bazen diyorum ki keşke Skyrim'i tamamen unutsam ve en baştan hiçbir şey bilmeden oynayabilsem... Hatta bunu yazarken bile Skyrim'de görev yapıyorum. :D
Bethesda neden The Elder Scrolls 6'yı bu kadar geciktirdiklerini çok iyi anlıyorum adamlar öyle bir oyun yapmış ki ondan daha iyisi olur mu diye şüpheleri var sanırım?
@Akın9, bazen diyorum ki keşke Skyrim'i tamamen unutsam ve en baştan hiçbir şey bilmeden oynayabilsem... Hatta bunu yazarken bile Skyrim'de görev yapıyorum. :D

Kışhisar kolejinde ki görevlerin hepsini yapmamı önerir misin?

Ve tüm Nidaları toplamaya çalışıyorum ne kadar sürer 🤣
@Cruslan hocam uyudunuz mu 😂

Son düzenleme:
@Akın9, nidalar belli mağalarda olabilir. Birkaç tanesini alabilmek için Şafakmuhafızı ve Ejderdoğan DLC'lerinde ilerlemeniz gerekli. Ayrıca uğraşmadığınız sürece saatler sürebilir.

Kışhisar kolejinin ana hikayesini bitirdiyseniz devam etmenize gerek yok. Eğer büyülerde bir konuda en yüksek seviyeye ulaşırsanız onun eğitimcisi olan(Yıkım büyüsünde ustalaştıysanız Faralda'ya gidebilirsiniz örnek olarak) üstat seviyesi büyüleri açmak için gereken görev serisini açabilirsiniz. Diğer kolej öğrencilerine yardım ederseniz onları yanınıza yoldaş olarak alabilirsiniz veya evlenebilirsiniz(Şömineateşi DLC'si ve evlenmek istediğiniz karakterin karşıt cinsiyeti karaktere sahip olmanız gerekli.).

@Akın9, nidalar belli mağalarda olabilir. Birkaç tanesini alabilmek için şafakmuhafızı ve ejderdoğan DLC'lerinde ilerlemeniz gerekli. Ayrıca uğraşmadığınız sürece saatler sürebilir.

Kışhisar kolejinin ana hikayesini bitirdiyseniz devam etmenize gerek yok. Eğer büyülerde bir konuda en yüksek seviyeye ulaşırsanız onun eğitimcisi olan(yıkım büyüsünde ustalaştıysanız Faralda'ya gidebilirsiniz örnek olarak) üstat seviyesi büyüleri açmak için gereken görev serisini açabilirsiniz. Diğer kolej öğrencilerine yardım ederseniz onları yanınıza yoldaş olarak alabilirsiniz veya evlenebilirsiniz(şömineateşi DLC'si ve evlenmek istediğiniz karakterin karşıt cinsiyeti karaktere sahip olmanız gerekli.).

Ana hikayesini bitirmedim ve çağrı %100 durumunda konunun başında yazdığım gibi onu da bitirmişim galiba 😂

Geri
Yukarı