Skyrim'e Modlar Yüklenerek Mi Başlanmalı?

can22

Hectopat
Beyler skyrime başlayacağım oynayanlar modlarla falan daha güzel hale geliyor diyordu fakat tam anlamadım. İlk oyunun hikayesini bitirip mi modlar indirmem lazım, yani biri anlatabilir mi?

Bazı işe yarar modlar var. Gerçekten üzerinden çok geçtiği için tam olarak hatırlamıyorum. Onları kullanmanız sorun teşkil etmez. Ama çoğu MOD uyumsuzluk ve hatalara neden oluyor. Oyunun kendisi zaten hatalar ile dolu olduğundan tavsiye etmem. Oyunu tamamen bitirdikten sonra mod yüklemeniz daha iyi olacaktır. Bahsettiğim modları bulunca ekleme yapacağım.

Hatalar için Unofficial Skyrim MOD ve daha güzel bir arayüz için SkyUI tavsiye ederim. Bunun yanında haritada daha kolay ilerlemek için A Quality World map kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:
Can Sungur'un modlama rehberi var. O sana yardımcı olacaktır. Videolarında da ufak tefek modları gösteriyor. Yerinde olsam modlu oynardım. Vanillayı çok bozmak istemiyorsan ufak tefek modlar var. Bugları düzelten, karakter ölüm animasyonlarını daha güzel yapan, assasin tarzı mekan düzenlemeleri gibi şeyler keyif katar. Keyfine göre gaza gelebilirsin ama modsuz oynamaktansa modlu oynamak çok daha iyi.

İstediğin gibi yapabilirsin. Ben modlu başladım ama tamamen oyunu değiştiren modlar değildi bunlar.
Modlar ile oyunun hikayesini bitirdin yani. Bir de mod önerir misin?
Can Sungur'un modlama rehberi var. O sana yardımcı olacaktır. Videolarında da ufak tefek modları gösteriyor. Yerinde olsam modlu oynardım. Vanillayı çok bozmak istemiyorsan ufak tefek modlar var. Bugları düzelten, karakter ölüm animasyonlarını daha güzel yapan, assasin tarzı mekan düzenlemeleri gibi şeyler keyif katar. Keyfine göre gaza gelebilirsin ama modsuz oynamaktansa modlu oynamak çok daha iyi.
Yani modlar ile hikayesini bitireyim dimi? Ve bir de oyunun hikayesi bittiğinde modlarla ilgili başka bir şeylerde yapılıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
@@Silinen üye
Hayır hikayesini bitirmedim. Skyrim çok uzun bir oyun olduğu için hala oynuyorum. Bir sürü yan görev var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İngilizcen iyi değil ise Türkçe yama kurman iyi olur. Önerdiğim modların türkçe hallerini bulabilirsin. Serinin hayranları tarafından açılmış forumlarda genelde güzel modlar çevriliyor.

@@Silinen üye
Hayır hikayesini bitirmedim. Skyrim çok uzun bir oyun olduğu için hala oynuyorum. Bir sürü yan görev var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Peki modlarla zevk veriyor mu oyun eğlenceli midir

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı