Skyrim'e Modlar Yüklenerek Mi Başlanmalı?

Oyunu tamamen bitirmeden abartılı modlar kurmayın. Yukarıda önerdiğim Türkçe-Arayüz ve bazı işlevsel modlar dışında kalan çoğu mod oyuna zarar veriyor. Bu yüzden oyunu bitirdikten sonra abartı modları kullanmanız daha iyi olacaktır. Tabi bu kişiden kişiye değişir. Çoğu kişi hikaye ve görevleri pek takmadan oyunda takılmayı seviyor.

Oyunu tamamen bitirmeden abartılı modlar kurmayın. Yukarıda önerdiğim Türkçe-Arayüz ve bazı işlevsel modlar dışında kalan çoğu mod oyuna zarar veriyor. Bu yüzden oyunu bitirdikten sonra abartı modları kullanmanız daha iyi olacaktır. Tabi bu kişiden kişiye değişir. Çoğu kişi hikaye ve görevleri pek takmadan oyunda takılmayı seviyor.
Peki sen dediğin gibi mi yaptın yani biraz mod yükleyip oyunun hikayesini bitirip sonra abartılı modları mı kurdun yoksa başka türlü mü?

Ben oyunların görevlerine ve hikayesine önem veririm. O yüzden zaten Hata dolu bir oyuna daha fazla hata eklemek istemedim. Sadece söylediğim işlevsel modları kullanıp yapımı tamamen bitirdikten sonra abartılı modlar ile eğlendim. Daha hoş oldu. Normal oyunlara göre yapımı bitirmen uzun sürebilir. Sonuçta RPG yapımları yapısı gereği uzun soluklu oyunlardır.

Ben oyunların görevlerine ve hikayesine önem veririm. O yüzden zaten Hata dolu bir oyuna daha fazla hata eklemek istemedim. Sadece söylediğim işlevsel modları kullanıp yapımı tamamen bitirdikten sonra abartılı modlar ile eğlendim. Daha hoş oldu. Normal oyunlara göre yapımı bitirmen uzun sürebilir. Sonuçta RPG yapımları yapısı gereği uzun soluklu oyunlardır.
Peki hala oynuyor musun ve oyun almaya değer mi zevkli midir tekrardan bide sana sormak istedim

Kesinlikle denenmesi gereken bir yapım olduğunu düşünüyorum. MetaCritic ve benzeri Oyun eleştiri sitelerine bakıp daha detaylı fikir sahibi olabilirsin. Ben oyunu birkaç kez tamamen bitirdim. Serinin farklı oyunlarını oynuyorum.

Buradan tek tek yükleyeceğin modları bulman çok zor. Uyumluluk durumu da var. Sana attığım videoyu izlemeni öneririm. Skyrim'e mod yüklemek, oynamaktan daha zevkli.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı