Skyrim'in dünyanın gelmiş geçmiş en iyi oyunu olduğu gerçeği

Skyrim iyi olabilir ancak Witcher 3 gibi bir oyuna çamur atmanız doğru değil. Balon dediğiniz Cyberpunk 2077 olmalıdır.
Oyunun kendisiyle bir sorunum yok ki zaten. Oyun güzel sadece fanboyları ilahlaştırıyor, ben böyle şeyler yazınca da çıldırıyorlar. Ben de onlar için yazdım.

The Elder Scrolls V: Skyrim, bildiğiniz üzere 2011 yılında çıkmış bir oyun. Belki senaryosu bir Witcher 3, görsel kalitesi RDR 2 etmez
Witcher 3 senaryosu dandik 1 ve 2'nin yanına bile yaklaşamaz, DLC'lerinki miss gibi ama.
Skyrim'de ana hikaye süs zaten yan görevleri zirve.

The Elder Scrolls V: Skyrim, bildiğiniz üzere 2011 yılında çıkmış bir oyun. Belki senaryosu bir Witcher 3, görsel kalitesi RDR 2 etmez ama Skyrim her zaman kendisini oynatır. Witcher 3'ü en fazla 2-3 defa oynar ve bırakırsınız. RDR 2 desen o da bir süre sonra sıkmaya başlıyor. Lakin Skyrim öyle değil. Skyrim bırakılmaz, ara verilir. Başka oyunları oynar, onları bitirip tekmeledikten sonra tekrar Skyrim'ine dönersin. O kadar buga rağmen üşenmeden mod kurar ve oynarsın. Çünkü bu oyunun bir sonu yok. Bu oyun, kendi içinde apayrı bir dünya. Böylesine farklı ve muhtelif ayrıntılar ihtiva eden bir dünya başka bir oyunda yok.
Senin aşırı fanboy olduğun gerçeği ile aynıdır.

Konuyu acan arkadas toxicligin zitti bildigin. Bu dusunceye nasil vardigini merak ettim.
Aynen kardeşim bayağı zıt hahahha konu resmen toxic fanboylarla dolmuş konunun sahibini hedef almıyorum sadece genel olarak tüm konuyu hedef aldım.

Bir kişi bir oyunu çok fazla saat oynayınca ve o oyunun karakterine veya o karakteri canlandırmış aktörün resmini profil fotoğrafı yaptığında senin gözünde fanboy olarak gözüküyorsa yazık kafana :D

Daha fanboyluğu ve onun ne olduğuna dair en ufak bir fikrin bile yok gelmişsin burada millete sallıyorsun.

Aynen kardeşim bayağı zıt hahahha konu resmen toxic fanboylarla dolmuş konunun sahibini hedef almıyorum sadece genel olarak tüm konuyu hedef aldım.

Bir kişi bir oyunu çok fazla saat oynayınca ve o oyunun karakterine veya o karakteri canlandırmış aktörün resmini profil fotoğrafı yaptığında senin gözünde fanboy olarak gözüküyorsa yazık kafana :D

Daha fanboyluğu ve onun ne olduğuna dair en ufak bir fikrin bile yok gelmişsin burada millete sallıyorsun.
Technopat guzel site. Katiliyorum dedigin her seye. Cok dogrusun. 👑

@Rᴏᴜᴛɪɴᴜᴇs
C816B4D2-E120-4168-92F0-0F52C9C46319.jpg

Geri
Yukarı