Skywalker 5T10-1650-S sistem alınır mı?

Sizce hangisini almalıyım?
Eğer 6.000₺ bütçeniz varsa rahatlıkla depolama ve ram alabilirsiniz.
Aslında RAM'i 2x8 yaparım. HDD eklerim.

Eğer 6.000₺ bütçeniz varsa rahatlıkla depolama ve ram alabilirsiniz.
Fiyat farkı neden böyle fazla?
Tam bütçen nedir?
6000 ama biraz aşarım.
Tam bütçen nedir?
6000 ama biraz aşarım.

Sizce hangisini almalıyım?
Hocam üstte en son attığımdaki ekran kartı overclocklu şekilde geliyor. Yani ben az çok aynı performansı vereceğini düşünüyorum. Hemde daha ucuz. Bence en son attığım sistemin anakartını Asus PRIME H410M-E yapın ve gerisini kendi kafanıza göre upgradeleyin ki benim tavsiyem ram ve depolamadır.

6000 ama biraz aşarım.

6000 ama biraz aşarım.
Sizin attığınızda ekran kartı 1650 Super. Benim attığımda overclocklu. Fiyat farkı bu nedenle olabilir.

6000 ama biraz aşarım.

Kendi seçtiğin sistemi 2x8 GB RAM yap al iyidir bu bütçede. 1650 Super varken 1650 alınmaz arada bariz fark var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam üstte en son attığımdaki ekran kartı overclocklu şekilde geliyor. Yani ben az çok aynı performansı vereceğini düşünüyorum. Hemde daha ucuz. Bence en son attığım sistemin anakartını Asus PRIME H410M-E yapın ve gerisini kendi kafanıza göre upgradeleyin ki benim tavsiyem ram ve depolamadır.
Anakartı yükseltmem ne işe yarıyor? Sorularım saçma ama kusura bakmayın fzla anlamıyorum.

Anakartı yükseltmem ne işe yarıyor? Sorularım saçma ama kusura bakmayın fzla anlamıyorum.
Overclock işlerinde daha iyi olabiliyorlar. Biostarı ben pek tavsiye etmiyorum.

Kendi seçtiğin sistemi 2x8 GB RAM yap al iyidir bu bütçede. 1650 Super varken 1650 alınmaz arada bariz fark var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1650 OC benim attığımda. Overclocklu halinde bakar mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı