Skywalker 5T10-1650-S sistem alınır mı?

1650 OC benim attığımda. Overclocklu halinde bakar mısınız?

Kas gücü yetmiyor yoksa aşinayım GDDR6 modeline ve OC kapasitesine. Senin attığın sistemde o bütçeye bir de Kingston A2000 eklenir f/p depolama olarak. Orada 10100F ve 10400F arasındaki farkı 1000 TL yerine 600 TL tutsalar daha iyi olurmuş. En azından 1650'nin eksiğini 10400F ile kapatabilirdik.

Bende bir laptop vardı da. Birkaç yıl iyidi. Şimdi Valorant dahi oynanmıyor.
Bu arada işlemci sizi götürür ama ben 4-5 yıla 1650'nin güncel oyunlarda zorlanacağını düşünüyorum. O zaman geldiğinde büyük ihtimal piyasa düzelmiş olur. Ekran kartını satıp üstüne biraz daha ekleyip daha iyi bir ekran kartı alırsınız (artık ekran kartının yetmediği zaman).

Ne yapayım sizce?
Bu arada işlemci sizi götürür ama ben 4-5 yıla 1650'nin güncel oyunlarda zorlanacağını düşünüyorum. O zaman geldiğinde büyük ihtimal piyasa düzelmiş olur. Ekran kartını satıp üstüne biraz daha ekleyip daha iyi bir ekran kartı alırsınız (artık ekran kartının yetmediği zaman).
hangisini alayım şimdi?

Ne yapayım sizce?

6500 TL bütçen varsa bunu bu şekilde al;

Screenshot_4.jpg

6000 TL'yi zar zor aşarım diyorsan ikinci sistemi bu şekilde al. Yine 2x8 GB RAM var ve 512 GB NVMe ekledim.

Screenshot_5.jpg

@Michael Corleone hava arkadan çıkıyor.

Eğer performans istiyorsanız sizin başta attığınız 1650 Super'li bilgisayarı alın. Yavaş yavaş para biriktire biriktire upgrade edersiniz bence.
Ben sizin attığınız sistemi ala
6500 TL bütçen varsa bunu bu şekilde al;

Eki Görüntüle 1144531

6000 TL'yi zar zor aşarım diyorsan ikinci sistemi bu şekilde al. Yine 2x8 GB RAM var ve 512 GB NVMe ekledim.

Eki Görüntüle 1144548

@Michael Corleone hava arkadan çıkıyor.
SSD'yi artırmak yerine HDD alsam olmaz mı?

Geri
Yukarı