Slax üzerinde nasıl Tor ya da Brave kurulur?

Slax slackware tabanlıymış. Brave nasıl kurulur bilmiyorum ama Tor her dağıtımda hemen hemen aynı.

Tor için; Buraya git ama VPN'siz açılmaz site. Orada Linux için olanı indir, indirince sağ tıkla klasöre çıkart de, klasörün içine gir ve "start Tor Browser" e tıkla, açılması gerekiyor.

Slax slackware tabanlıymış. Brave nasıl kurulur bilmiyorum ama Tor her dağıtımda hemen hemen aynı.

Tor için; Buraya git ama VPN'siz açılmaz site. Orada Linux için olanı indir, indirince sağ tıkla klasöre çıkart de, klasörün içine gir ve "start Tor Browser" e tıkla, açılması gerekiyor.

Hocam Türkiye'de yasak sanırım. Değil mi?

DistroWatch.com: Slax Slax'ta apt kullandım Debian tabanlı.

Google'da slackware tabanlı yazıyor. 🤨

2021-02-04_19-40.png

İndirdim, "Tor Browser-LinuX64-10.0.10_EN-US. Tar. Xz" adında bir dosya indi. Bunu arşivden çıkardım "Tor-browser_en-US" adında bir dosya geldi. "Tor Browser Setup" adında bir dosya var, açmak için çift tıkladığım zaman tepki vermiyor.

DistroWatch.com: Slax Slax'ta APT kullandım Debian tabanlı.
Ne yapmam lazım yani?

@Kerem00 hocamı davet edeyim bir de.

Klasör içinde ekran görüntüsü alabilir miyim?
Slax üzerinde ekran görüntüsü alma servisi bulunmuyor maalesef, paketler var ama paket kurmayı da bilmediğim için atamıyorum :D.

"tor-browser_en-US" klasörünün içinde iki dosya var:
1- Browser
2- Tor Browser Setup

Geri
Yukarı