Sleeve kablo kullanımı

Psu’nun moduler olup olmamasi onemli degil bu seti her türlü kullanabilirsiniz, setin bir ucu disi diger ucu erkek. Aksine moduler Psu’ da bu kablolari direk Psu’ ya baglayamazsiniz cunku moduler Psu’larin kablolarinin iki ucu da erkektir. Bu kablolari mevcut Psu kablosunun ucuna ekleyerek kullanabilirsiniz.

Psu’nun moduler olup olmamasi onemli degil bu seti her türlü kullanabilirsiniz, setin bir ucu disi diger ucu erkek. Aksine moduler Psu’ da bu kablolari direk Psu’ ya baglayamazsiniz cunku moduler Psu’larin kablolarinin iki ucu da erkektir. Bu kablolari mevcut Psu kablosunun ucuna ekleyerek kullanabilirsiniz.
yani bunu alsam sıkıntı yaşamam dimi?

Peki bu kablolar nasıl;
Bu sette ekstra 8 ve 6 pin uzatmalar mevcut ekran karti sli yapmayacaksaniz buna fazladan para odemeyin Phanteks’in setini alin derim.
Ayrica Phanteks’in setini ben de kullaniyorum 1 yildir herhangi bir sorunla karsilasmadim.

Uzatma kablosu almamalısınız. Kablolar 2 kat daha uzayacak. Boşta kalan kabloları sıkıştırmanız, uzatılan kabloların sleeve olmayan kısımını saklamanız gerekecek. Kasada hava sirkülasyonu diye bir şey kalmaz.
Tavisyem, -en iyi seçenek- şunları almanız;
Pinleri çıkarmak için 0.1mm tığ kullanabilirsiniz. Dikkatli olun. Emin olun, yaparken çok zevk alacaksınız. Ben yapmıştım ama ayakkabı bağcığından. :D

Geri
Yukarı