Sleeved Kablo Uyumu

NESTER34

Kilopat
Makaleler
2
Phanteks Entho Pro M
Asus H170 Pro Gaming
MSİ GTX Armor 1080
Corsair CS 750 Watt Gold PSU
Corsair 2x8 RAM
i7 7700
Thermaltake Commander RGB Fan kontrolcü

SSD 'er arkada montajlı şekildedir. Şimdi ben bu kasaya sleeved kablo yapmak istiyorum.
Phanteks Extension Bilgisayar Kablo Seti Kırmızı
Bu yeterli mi? Renk nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç kaynağınız modülerse bazı kabloları direkt güç kaynağına takma şansınız var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürün elinizde mi? En iyi önerim bu olur. Neredeyse bütün sleeve kablolar bu şekildedir. Standart güç bağlantıları. Ne sizi rahatsız ediyor?

Ürün elinizde mi? En iyi önerim bu olur. Neredeyse bütün sleeve kablolar bu şekildedir. Standart güç bağlantıları. Ne sizi rahatsız ediyor?

Çok fazla kablo kalabalığı olacağı için iptal ettim. Bende biraz araştırdım çoğu kişi böyle yapmış. Sanırım bende ince bir işçilik ile güzelce kablo düzeni yapacağım. Kırmızı LED li Cooler fanlar yerine 4 adet Akasa Viper 14 CM gelecek. Çok fazla renk var hangi renklerden alsam bilemedim. Kırmızı çok cıvık görünür diye düşünüyorum. Bir ara ekran kartını Gaming X ile değiştirmeyi düşündüm ama fiyatlar malum. Hafif bulanık çıkmış kusura bakma, sağ el kırık sol ile bu kadar oluyor. :)
Image-1.png-min-min.jpg

Renk öneriniz var mı? :)

@Nazım Paşa

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı