SLI için Z97 x16 anakart tavsiyesi

Son düzenleyen: Moderatör:
5. Nesil işlemciler için saydığınız anakartlar uyumlu değil ki? Bunca insan tavsiye vermiş ben mi yanlış biliyorum? i7-5xxxx işlemcilerden bahsetmiyor muyuz? Hatam varsa düzeltin.

Konuyu güncelledin demiyorum zaten. Adam ilk mesajını atmış, 2 yıllık başlığı uplamış. Anakartını da işlemcisini de alan almıştır, konuyu tartışmaya gerek yok. ;)

Konuyu güncelledin demiyorum zaten. Adam ilk mesajını atmış, 2 yıllık başlığı uplamış. Anakartını da işlemcisini de alan almıştır, konuyu tartışmaya gerek yok. ;)

Zaten konuyu tartışmıyorum, merak ettiğim bir şeyi sordum yanılıyor muyum diye, fikri olan, bilen var ise cevaplar, böyle boş atılmalara gerek yok. Unutma burası bir forum.

Zaten bildiğin bir konuya cevap arıyorsun. Broadwell işlemcilerin 1150 PIN olduğunu eminim çok iyi biliyorsundur. Yeni üye bir heyecan ile -ki ana konu hakkında hiçbir fikri olmadığından da bahse girebilirim- 2 yıllık başlığı uplamış. Konuyu tartışmanın bir manası yok.

Zaten bildiğin bir konuya cevap arıyorsun. Broadwell işlemcilerin 1150 PIN olduğunu eminim çok iyi biliyorsundur. Yeni üye bir heyecan ile -ki ana konu hakkında hiçbir fikri olmadığından da bahse girebilirim- 2 yıllık başlığı uplamış. Konuyu tartışmanın bir manası yok.

Özür dilerim ancak tereddüt ettim bunca üye hiçbir şey söylememiş olunca, cevabınız için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı