SM-G611F nasıl ROM kurulur?

TWRP. Önermiyorum o serilere OrangeFox: Samsung Galaxy J7 Prime (on7xelte) build releases | OrangeFox Recovery Downloads
Kurulum: Rehber: Recovery: TWRP'si olmayan Samsung cihazlara OrangeFox Recovery kurma
O ROM normal stock ROM ama üzerinde oynamalar yapılmış patch vb kullansan çok faydası dokunmaz.
İlla Samsung ROM kullanacağım dersen bu ROM'u tavsiye ederim: [ROM][G610X] H-ROM N20 PORT V1.0 [10.0][OneUI 2.5][64 bits][Treble]

O attığın ROM için birisi kurarsan hard brick yer mi ne demiştiri birisi bana forumda. Kurarsam sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne alaka? Hard brick olacak sebep yok ROM'da bir kere? Şu an o ROM'u J7 2016 da kullanıyorum.

Birisi öyle dedi forumda bana ben pek anlamıyorum.

O zaman senin attığın ROM'u kurayım ben bir de mega linkinde 2 tane şey var birisi ROM öbürü ne oluyor.

TWRP. Önermiyorum o serilere OrangeFox: Samsung Galaxy J7 Prime (on7xelte) build releases | OrangeFox Recovery Downloads
Kurulum: Rehber: Recovery: TWRP'si olmayan Samsung cihazlara OrangeFox Recovery kurma
O ROM normal stock ROM ama üzerinde oynamalar yapılmış patch vb kullansan çok faydası dokunmaz.
İlla Samsung ROM kullanacağım dersen bu ROM'u tavsiye ederim: [ROM][G610X] H-ROM N20 PORT V1.0 [10.0][OneUI 2.5][64 bits][Treble]

Peki bu senin attığın ROM için GApps kullanmam gerekiyor mu?

O zaman senin attığın ROM'u kurayım ben bir de mega linkinde 2 tane şey var birisi ROM öbürü ne oluyor.

Hocam bu ROM birçok Exynos 7870 cihaz ile uyumlu onlar o diğer dosya J6 ve M10 cihazlar için navigasyon çubuğu alakalı gibi bir şey.

Peki bu senin attığın ROM için GApps kullanmam gerekiyor mu?

Samsung port ROM'larında gerek yok.

Hocam bu ROM birçok Exynos 7870 cihaz ile uyumlu onlar o diğer dosya J6 ve M10 cihazlar için navigasyon çubuğu alakalı gibi bir şey.

Samsung port ROM'larında gerek yok.

Tamamdır teşekkür ederim attığın ROM'u kuracağım o zaman ben.

@Heribert Yavuz ben telefonu download moda alamadım ya.
Telefonumun güç tuşu bozuk bu yüzden bu yeşil ekranı telefonu sarja takıp menü tuşu ve ses kısma tuşuna basılı tutarak açıyorum bu ekran geldiğinde ses açma tuşuna basıyorum ama tepki vermiyor USB hata ayıklama ve OEM kilidi açık.

Dosya Ekleri

• 1700161118478.png
    1700161118478.png
    611,5 KB · Görüntüleme: 136
Son düzenleme:
Tamamdır teşekkür ederim attığın ROM'u kuracağım o zaman ben.

@Heribert Yavuz ben telefonu download moda alamadım ya.
Telefonumun güç tuşu bozuk bu yüzden bu yeşil ekranı telefonu sarja takıp menü tuşu ve ses kısma tuşuna basılı tutarak açıyorum bu ekran geldiğinde ses açma tuşuna basıyorum ama tepki vermiyor USB hata ayıklama ve OEM kilidi açık.

Ses açmaya basınca girmiyor mu?

Geri
Yukarı