SM-P580 download modda kaldı

espN

Kilopat
Daha fazla  
Samsung SM-P580 tabletim var ve 3-4 ay önce kendiliğinden takılı kaldı bu modda ve her türlü tuş kombinasyonuyla çıkmayı denedim, olmadı. Sonra ROM yüklemeye çalıştım internetten bakarak ama Odin üzerinden almadığım hata kalmadı. Servise verdiğimde benden anakart değişim ücreti talep ettiler. Anakart değişmeden bu problemi çözme imkanım var mı? Cihaz sürekli olarak downloading... Modunda ve hiçbir şey yapamıyorum.

Güç tuşuna bir süre basılı tutarsanız çıkması gerekir o moddan. Hiçbir tuş kombinasyonu uygulamadan açtığınızda Download Mode mu karşınıza çıkıyor?

Tableti açık vaziyette açık bırakın 1-2 gün tabletin pili biter kapanır ve açmayı denersiniz.
Saçmalama.

Samsung SM-P580 tabletim var ve 3-4 ay önce kendiliğinden takılı kaldı bu modda ve her türlü tuş kombinasyonuyla çıkmayı denedim, olmadı. Sonra ROM yüklemeye çalıştım internetten bakarak ama Odin üzerinden almadığım hata kalmadı. Servise verdiğimde benden anakart değişim ücreti talep ettiler. Anakart değişmeden bu problemi çözme imkanım var mı? Cihaz sürekli olarak downloading... Modunda ve hiçbir şey yapamıyorum.
Ses kısma ve açma tuşuna aralıksız 15 saniye boyunca basılı tut. Görüntü gidene kadar. Yine aynı moda geçerse Stock ROM flashla.

Güç tuşuna bir süre basılı tutarsanız çıkması gerekir o moddan. Hiçbir tuş kombinasyonu uygulamadan açtığınızda download mode mu karşınıza çıkıyor?

Evet daha önce stock ROM atmaya çalıştım fakat olmadı.

Saçmalama.

Ses kısma ve açma tuşuna aralıksız 15 saniye boyunca basılı tut. Görüntü gidene kadar. Yine aynı moda geçerse stock ROM flashla.

Stock ROM yüklemeye çalıştım daha önce fakat there is no pıt Partition hatası alıyorum. Bundan sonra servise verdiğimde anakart değiştirmek zorunda olduğumu söylediler.

Cihazın bir tuşu basılı kalmış olabilir. Bizim arkadaşın bir telefonu da sürekli kendini yeniden başlatıp duruyordu. Meğersek tuş içine göçmüş sürekli basıyordu anlayacağınız.
Genel olarak cihazların yeniden başlatma tuş kombinasyonu ses açma ve güç tuşudur. Varsa Samsung'un eski modellerindeki gibi Home tuşuna da basılması gerekir. Tabletler için de aynı sayılır.

Custom ROM'lar bazen cihazın kimliğini sıfırlayabiliyor. Stok ROM'u görmeme nedeni bu olabilir. Bulabilirseniz Stock Based ROM kurmayı deneyin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı