SM-P580 tablet Android 7.0 auto root çalışır mı?

Hocam ben bir ara TWRP kurduğumda cihazı brick etmiştim ikinci denememde TWRP yerine orijinal recovery gelmişti Odin Pass demesine rağmen.
Cihazda AVB veya dm-verity etkin gibi. Cihazda vbmeta bölümü mevcutmu? Bir de şöyle bir ayrıntı var; eğer resmi twrp sayfasından indirdiyseniz oradaki imajlarda android 6 ağacı kullanılmış. Bu sorun yaratabilir sizde

Hocam ben bir ara TWRP kurduğumda cihazı brick etmiştim ikinci denememde TWRP yerine orijinal recovery gelmişti Odin Pass demesine rağmen.

Ne yapmam lazım?
Boot imajını kullanarak root erişimi verebilirsiniz.

Cihazda avb veya DM-verity etkin gibi. Cihazda vbmeta bölümü mevcut mu? Bir de şöyle bir ayrıntı var; eğer resmi TWRP sayfasından indirdiyseniz oradaki imajlarda Android 6 ağacı kullanılmış. Bu sorun yaratabilir sizde.

Boot imajını kullanarak root erişimi verebilirsiniz.

Hocam vbmeta bölümü mevcut olup olmadığını nereden anlarız?

Ve ben Bootloader kilidini açmamıştım sadece USB hata ayıklaması ile OEM kilidini açmıştım geliştirici seçeneklerinden.

Hocam vbmeta bölümü mevcut olup olmadığını nereden anlarız?

Ve ben Bootloader kilidini açmamıştım sadece USB hata ayıklaması ile OEM kilidini açmıştım geliştirici seçeneklerinden.
Hayır. Bu yanlış cihazın bootloader kilidini açmak zorundasınız. Cihazınızda yüklü olan Android sürümüne göre Stock ROM indirin. Ve sonra AP BL gibi verilen dosyaları normal arşiv olarak açın. Ve vbmeta.img veya benzeri adlı bir dosya olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Yada boş bir vbmeta flaşlamayı deneyin. Eğer başarılı olursa cihazda vbmeta bölümü var demektir. Hata alırsa yok demektir. NOT; Eğer başarılı olursa dm-verity den kurtulmuş olursunuz. Ama benim önerim rom indirip önce incelemek.

Hayır. Bu yanlış cihazın Bootloader kilidini açmak zorundasınız. Cihazınızda yüklü olan Android sürümüne göre stock ROM indirin. Ve sonra AP bl gibi verilen dosyaları normal arşiv olarak açın. Ve vbmeta. İmg veya benzeri adlı bir dosya olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Ya da boş bir vbmeta flaşlamayı deneyin. Eğer başarılı olursa cihazda vbmeta bölümü var demektir. Hata alırsa yok demektir. Not; eğer başarılı olursa DM-verityden kurtulmuş olursunuz. Ama benim önerim ROM indirip önce incelemek.

Hocam Bootloader kilidini nasıl açıyoruz?

Onun dışında dediğinizi yapacağım.

Hocam Bootloader kilidini nasıl açıyoruz?

Onun dışında dediğinizi yapacağım.
Bootloader kilidini şu öğretici video ile açabilirsiniz;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eğer anlamaz iseniz söyleyin ben yardımcı olurum

Yeni konular

Geri
Yukarı