Smaç basamıyorum

Çalışarak yapabilirsin ama sıçramak gerçekten baya genetik bir şey.Teknik videoları dolu youtube'de ordan izleyebilirsin.

Büyük bir problemmiş. Çalışırsan yaparsın.

Zıplayamıyorsun da ondan. Koşmak ve zıplamak çok farklı şeyler. Çok normal, ben 1.83'üm kısa potaya vurabiliyorum. 5 yıldır da basketbol oynuyorum, son 3 aydır da zıplama çalışıyorum. 15,5 yaşındayım bu arada. Genetik büyük faktör ama düzenli bir şekilde çalışırsan vurabilirsin.

Zıplama antrenmanları yaparsan basabilirsin. Gerçekten iyi ve verimli bir antrenmanla potaya çok rahat smaç vurabilirsin. Boyunda kısa değil hem.

Zıplama antrenmanları yaparsan basabilirsin. Gerçekten iyi ve verimli bir antrenmanla potaya çok rahat smaç vurabilirsin. Boyunda kısa değil hem.

peki benim boyum için ideal pota standart potadır değil mi? (3.05)

Tabii ki. 186 boyla çocuk potalarına smaç basmayı düşünmüyorsun herhalde .dediğim gibi, iyi ve verimli bir antrenmanla kısa bir sürede basarsın diye düşünüyorum.

İlgi alakanız için çok teşekkür ederim son bir sorum var ağırlık la zıplama antrenmanı yapmalı mıyım boy uzaması durur diyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…