Smart TV'ye Chrome nasıl kurarım?

Daha fazla  
Beyler 4 gün önce Regal marka Smart TV aldım ve Browser'a girince Opera çıkıyor ve gerçekten çok dandik sanki 95 yılındaki Google gibi bir Google var. Kare kare hatlar gözüküyor ve Browser'dan Google Play'e girip yüklemeye çalıştığımda hesabınıza güvenli tarayıcıdan girin diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyler 4 gün önce Regal marka Smart TV aldım ve Browser'a girince Opera çıkıyor ve gerçekten çok dandik sanki 95 yılındaki Google gibi bir Google var. Kare kare hatlar gözüküyor ve Browser'dan Google Play'e girip yüklemeye çalıştığımda hesabınıza güvenli tarayıcıdan girin diyor.
Opera'nın güncel sürümü ise gayet güzeldir boşuna değiştirmeye uğraşmayın, değilse de opera üzerinden google play'e girip oradan indirmeyi deneyin.

Kanka kızma ama Regal tv'de internet olduğuna şükret bence.

Regal TV'ler Vestel'e bağlı olarak üretiliyor diye biliyorum. Yine de keşke onu alacağına Vestel alsaydın. 😄

Televizyon kaldırmıyor olabilir bizim önceden A101'den nexon Smart TV vardı 1 yıldır var önceden YouTube'a girilebiliyordu ancak TV yeni güncellemeyi kaldırmadığından artık girilmiyor bu da onun gibi bir sıkıntı olabilir

Yeni konular

Geri
Yukarı