SMITE ve TS2014 0xc000007b hatası

Haluksener

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Aslında sorun olmadığını düşünsem de artık sistemde sorunlar çıkarmaya başladı bu problem. Başlıkta da belirttiğim gibi Windows 10 yükselttikten sonra ve Windows 7 deyken de aynı sorun vardı. Bilgisayarı en son formatladığımdan bu yana yeniden başlatma yaparsam ya da kapatıp açarsam bilgisayar sanki kapanmamış uyku moduna girmiş gibi "Çalışma Zamanı" değişmiyor çoğu zaman bazen arkadan güç kesme tuşuyla kapandıktan sonra kapatıyorum. Asıl sorun ise SMITE oyununda ve TS2014 de .dll hataları vermeye başlamıştı ve TS hallettim fakat SysWOW64 e attığım SMITE için eksik .dll'leri geri siliyor sanırsam. Güvenli Mod da denedim yine aynı sorun çıkıyor.

Oyunu açarken "Uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0xc000007b)." Hatası ile karşılaşıyorum bu forumda bütün çözümlerini denedim fakat düzelmedi yetmedi diğer forumlardakini denedim yine de olmadı Hi-Rez in Support programı ile doğrula/tamir butonuna basıyorum ve sonuç olarak "hasar görmüş tekrar yüklenmesi gerekiyor" diyor. 3 Kere denedim olmadı Steam den yükledim yine aynı problem çıkıyor eski İntel Pentium Dual Core e8500 işlemcim ile gayet güzel çalışıyordu onu takarsam düzelir mi yardımcı olun abilerim arkadaşlarım.

Ekstra olarak işlemci ve soğutucuda thermal macun yok buda FPS ve kasmalara yol açıyor fakat fanın demirinde plastik ve demire yapışıp sökülebilen bir madde var. Mavi onunla taktım bunun içinde bir öneriniz var mıdır ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı