SMS boomber yapan kişinin zor da olsa bulunabilme ihtimali nedir?

Kendiniz bulabilirsiniz belki ama mahkemenin bulmasını vs bellemeyin bulsa bile bir şey yapmasını beklemeyin kendiniz de bulmaya çalışmayın birkaç 14-15 yaşında bebe için gerçekten vaktinizi harcamaya değmez bana kalırsa.

Bu iş zaten boş iş. Eğ eğ eğ ben hackerim eğ eğ diye ağzından salya akan veletler yapıyor. Yani, VPN'dir VDS/VPS'dir çok sallamazlar. Zaten neredeyse hepsi telefonuna kurduğu Termux'a internetten komut yapıştırıyor.

VDS/VPS kullanırsa da bulunur. Kiralanırken kimliğiniz boşuna alınmıyor. Her aygıtın internete çıktığı adres de kişisel olur.
VPN kullanılırsa da bulunabilir. O kayıt tutmuyorum VPN'lerin hiçbirine güvenmiyorum.

Bu iş zaten boş iş. Eğ eğ eğ ben hackerim eğ eğ diye ağzından salya akan veletler yapıyor. Yani, VPN'dir VDS/VPS'dir çok sallamazlar. Zaten neredeyse hepsi telefonuna kurduğu Termux'a internetten komut yapıştırıyor.

VDS/VPS kullanırsa da bulunur. Kiralanırken kimliğiniz boşuna alınmıyor. Her aygıtın internete çıktığı adres de kişisel olur.
VPN kullanılırsa da bulunabilir. O kayıt tutmuyorum VPN'lerin hiçbirine güvenmiyorum.

Hocam konu bulunması değil ki hepsi bulunur. Çok büyük bir suç işlenmediği sürece SMS bomber için arama yapmazlar bile.

Kayıt tutsalar bile önce bulacak kişilerin o vpn şirketiyle yazışmaya geçmesi lazım. vpn şirketi ip adresi verirse öyle bulurlar.

Doğrulama SMS ücretsiz hocam. Bulunamaz.
Hadi IP üzerinden bulunacak deseniz Kali Linux var işin içinde VPN var hadi VDS bile olabilir.
Doğru bunu yazarken vpn aklımdan geçmemişti. Mantıklı vpn açıp üstüne farklı programlar kullanılırsa zaten geçmiş olsun ki uğraşılacak gibi değil ya adamın başı ağrır

Bulunabilir. Doğrulama SMS'leri, gönderen kişiye bir miktar ücretlendirme yaratıyor. Benim için bu SMS başı 15 kuruştu. Büyük servisler daha ucuza gönderiyor olabilir. Yine de, kesinlikle günlüğü tutuluyordur. Yani tespit edilebilir.

Özellikle de kendini sanalda bulunamaz sanan, hiçbir kapının arkasına saklanmamış 14'lüklerden biri yaptıysa.

Anlamadım hocam. Kodda direkt doğrudan gönderiyor kendi telefonumdan denedim. Ve ayrıca gerçekten gereksiz bir şey kullanacağımıda sanmıyorum bir sıkıntım varsa hallederim. Çocuk gibi SMS yollamaya gerek yok. Boş işler

Kendiniz bulabilirsiniz belki ama mahkemenin bulmasını vs bellemeyin bulsa bile bir şey yapmasını beklemeyin kendiniz de bulmaya çalışmayın birkaç 14-15 yaşında bebe için gerçekten vaktinizi harcamaya değmez bana kalırsa.
Gerek yok zaten boş işler. Ki şunu farkettim doğru olmayabilir kendi telefonuma üst üste yollayınca bir süre sonra gelmiyor sanki spamdan mesela bim yollamıyor gibi ama sanırım doğru değil

Kahka attım dkdkdjdmels. Gerek yok uğraşmam ki mahkeme bulsada bir şey yapılacağını sanmıyorum

Son düzenleme:

Geri
Yukarı