Smurf hesap yasaklanırsa ana hesap da yasaklanabilir mi?

Daha fazla  
Benim arkadaşım yıllarca arkadaşım olduğu halde benim hesabımdan script açmış. Ben de o gün olmadığım için hesabıma girmek istedi, asıl hesabımı verdim. Ben yokken 4-5 el dereceli atmış ben o gün geldiğim için hesabımdan çıkartıp smurfumda oyna dedim. Ve fark ettim ki smurfum 4-5 gün sonra ban yemiş. Maçları izledim yemin ederim ki 360 dönüyor. Hile açmış. Sinirlendim bağırdım. Smurf hesabım ban yedi, tek korktuğum asıl orijinal hesabım ban yer mi? Çünkü 5 el oynamış. Şu an hala ban yemedim. Ne olur bilgili olanlar yazabilir mi? Harbi canım çok sıkkın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hayır etkilemez.
Ana hesaba bir şey olacağını düşünmüyorum. Eğer bahsettiğiniz oyun LOL ise.

NOT: Akıl sağlığınızı önemsiyorsanız LoL bırakınız.(4350 oyun Darius)

@658936 @IBarış arkadaşlar iki hesabımda da açmış smurfum ban yedi ama orjinal hesabım hala ban yememiş.

Hangi oyundan bahsediyoruz? Eğer CS:GO ise ihtimali var. Daha önce benzer bir durumdan VAC ban yiyen hesabımdan sonra diğer hesabım da sebepsiz yere yemişti.
LOL kanka

Son düzenleme:
LoL'de HWID ban sistemi bulunmuyor yani smurfun banlanırsa ana hesabın banlanmaz ve güvenmediğiniz kişilere de hesabınızı vermeyin. Hiçbir hak talep edemezsiniz. Ana hesabında hileyle giriş yapılmadıysa bir sorun yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…