Smurf hesap yasaklanırsa ana hesap da yasaklanabilir mi?

Daha fazla  
Benim arkadaşım yıllarca arkadaşım olduğu halde benim hesabımdan script açmış. Ben de o gün olmadığım için hesabıma girmek istedi, asıl hesabımı verdim. Ben yokken 4-5 el dereceli atmış ben o gün geldiğim için hesabımdan çıkartıp smurfumda oyna dedim. Ve fark ettim ki smurfum 4-5 gün sonra ban yemiş. Maçları izledim yemin ederim ki 360 dönüyor. Hile açmış. Sinirlendim bağırdım. Smurf hesabım ban yedi, tek korktuğum asıl orijinal hesabım ban yer mi? Çünkü 5 el oynamış. Şu an hala ban yemedim. Ne olur bilgili olanlar yazabilir mi? Harbi canım çok sıkkın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim arkadaşım yıllarca arkadaşım olduğu halde benim hesabımdan script açmış. Ben de o gün olmadığım için hesabıma girmek istedi, asıl hesabımı verdim. Ben yokken 4-5 el dereceli atmış ben o gün geldiğim için hesabımdan çıkartıp smurfumda oyna dedim. Ve fark ettim ki smurfum 4-5 gün sonra ban yemiş. Maçları izledim yemin ederim ki 360 dönüyor. Hile açmış. Sinirlendim bağırdım. Smurf hesabım ban yedi, tek korktuğum asıl orijinal hesabım ban yer mi? Çünkü 5 el oynamış. Şu an hala ban yemedim. Ne olur bilgili olanlar yazabilir mi? Harbi canım çok sıkkın.

Hayır etkilemez.
Ana hesaba bir şey olacağını düşünmüyorum. Eğer bahsettiğiniz oyun LOL ise.

NOT: Akıl sağlığınızı önemsiyorsanız LoL bırakınız.(4350 oyun Darius)

@658936 @IBarış arkadaşlar iki hesabımda da açmış smurfum ban yedi ama orjinal hesabım hala ban yememiş.

Hangi oyundan bahsediyoruz? Eğer CS:GO ise ihtimali var. Daha önce benzer bir durumdan VAC ban yiyen hesabımdan sonra diğer hesabım da sebepsiz yere yemişti.
LOL kanka

Son düzenleme:
LoL'de HWID ban sistemi bulunmuyor yani smurfun banlanırsa ana hesabın banlanmaz ve güvenmediğiniz kişilere de hesabınızı vermeyin. Hiçbir hak talep edemezsiniz. Ana hesabında hileyle giriş yapılmadıysa bir sorun yok.

Geri
Yukarı