Snapdragon vs MediaTek

tobisto

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, müzik ve fotoğraf önemli benim için oyun oynamayacağım. Snapdragon cihazlar mı daha iyidir bu konuda, MediaTek mi? Redmi Note 12 Pro+ ve POCO X4 GT var aklımda, ikisi de MediaTek. Redmi Note 12 Pro Speed Edition var. Snapdragon olarak ama o da Sahibinden.com'da yok hiç görmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam, müzik ve fotoğraf önemli benim için oyun oynamayacağım. Snapdragon cihazlar mı daha iyidir bu konuda, MediaTek mi? Redmi Note 12 Pro+ ve POCO X4 GT var aklımda, ikisi de MediaTek. Redmi Note 12 Pro Speed Edition var. Snapdragon olarak ama o da Sahibinden.com'da yok hiç görmedim.

Hocam oyun oynamıyorsan hangisi ucuz sa onu al oyun için Snapdragon önerilir.

Redmi Note 10S ten sonra MediaTek' e artık daha olumlu bakıyorum. Oyun oynamıyorum bende. Oynuyorum da PUBG falan değil. Ama online Battle Bay oynuyorum sürekli. Mi 8 SE bayağı ısınıyordu o oyunda. Bu telefonda ısınma diye bir şey yaşanmıyor. 3600 tl ye daha iyi telefon yok yok bence. İyi ki varsın MediaTek.

Eğer şarjı uzun gitsin diyosanız Snapdragon işlemcili telefon alın. (ben Redmi 10 2022 kullanıyorum işlemcisi MediaTek Helio G88 şarjı çok hızlı tüketiyor ama oyun konusunda iyi)

Kamera istiyorsan Samsung cihazlara bak. İlla Xiaomi alacaksan da Snapdragon'lu modelleri al. Görüntü işleme daha başarılı oluyor.

Eğer şarjı uzun gitsin diyosanız Snapdragon işlemcili telefon alın. (ben Redmi 10 2022 kullanıyorum işlemcisi MediaTek Helio G88 şarjı çok hızlı tüketiyor ama oyun konusunda iyi)

Hocam bendeki tecno pova 3 Helio G88 oyun konusunda iyi değil. 60FPS alsada akıcılık 30FPS'e benziyor.

Geri
Yukarı