Oyun Sniper Elite 5 yüzde 20 indirimle 439,20 TL!

Bu oyuna 440 lira bayılmaz. İlk çıktığında 50 liraydı o zaman alınabilir fakat 440 çok fazla. SE4 alın daha iyi.

Sniper Elite 5 çıktığından bu yana ilk kez indirime girdi. Oyun Game Pass'te de bulunuyor ve hala fiyat bence çok yüksek ancak illa da satın almak isteyenler bu indirimi gözden geçirebilir. Oyun yüzde 20 indirimle 439,20 TL!

Konuya gülenler ağlanacak halimize gülüyor. Yeni çıkan oyunların 50-100 TL'ye düşmesi daha artık imkansız ya da çıktıktan 5-10 yıl sonra 50-100 TL bandına inecek yeni çıkan birçok AAA oyunlar. Oyunu almanızı önermiyorum fiyatı inanılmaz yüksek ve Game Pass'te mevcut bunu konunun başında söyledim. İlla almak isteyen birileri olursa diye ilk kez indirime girdi diye konu açtım. Fiyatı beğenmemek de haklısınız cidden oyun fiyatları şu an leş gibi durumda çok yüksek oyun fiyatları ama bu durum değişmeyecek fiyatlar 1000 TL'ye doğru gitmeye devam edecek. 50-100 TL oyun bulmak hayal olacak. 200 TL'ye indirimlerde AAA oyun bulduğumuzda şükredeceğiz o hale geldik maalesef ki. Beğensek de beğenmesek de gerçekler çok can yakıyor ülkemizde. Umarım ileride durumlar bizim lehimize düzelir ancak şu an elden gelen pek bir şey yok fiyatları izliyoruz sadece.

Son düzenleme:
Hocam 440 TL param olsa kulaklık alırım. Hediye diye Gamepower Medusa kullanıyorum.
O da bir gün olur elbet, öğrenci adamı hırpalayacak değiliz sonuçta.

Bu serinin en keyifli tarafı x-ray görüşüdür ancak her yeni çıkan oyununda hikaye anlamında ekledikleri bir şey yok, grafikleri iyileşiyor sadece.

Geri
Yukarı