Sniper Elite Complete Pack 29.81 TL!

Osman Nuri23

Hectopat
Makaleler
2

Bu paket en düşük fiyatını görmüş oldu. Önceden hep 41 ₺'ye düşerdi. Şimdi en yüksek indirimi (yüzde 86 indirim) alarak 29.81 ₺'ye düşmüş oldu.

İçinde olan oyunlar

- Sniper Elite
- Sniper Elite V2
- Sniper Elite V2 Remastered
- Sniper Elite 3
- Sniper Elite 4

Ayrıca ayrı almak isteyenler için Sniper Elite 4 yüzde 90 indirimle 9 ₺'ye düşmüş durumda. Bu da Sniper Elite 4 için en düşük fiyat konumunda. Bu oyunun normal yurt dışı fiyatının 60 dolar olduğunu hatırlatmak isterim. Firma herhalde Sniper Elite 5 çıkacağı için seriyi bu kadar büyük çaplı indirime sokarak bu paketi en düşük fiyatına çekmiş oldu. Sniper Elite 5 öncesi tüm seriyi denemek isteyenler için mükemmel bir fırsat!

Bu paket en düşük fiyatını görmüş oldu. Önceden hep 41 ₺'ye düşerdi. Şimdi en yüksek indirimi (yüzde 86 indirim) alarak 29.81 ₺'ye düşmüş oldu.

İçinde olan oyunlar

- Sniper Elite
- Sniper Elite V2
- Sniper Elite V2 Remastered
- Sniper Elite 3
- Sniper Elite 4

Ayrıca ayrı almak isteyenler için Sniper Elite 4 yüzde 90 indirimle 9 ₺'ye düşmüş durumda. Bu da Sniper Elite 4 için en düşük fiyat konumunda. Bu oyunun normal yurt dışı fiyatının 60 dolar olduğunu hatırlatmak isterim. Firma herhalde Sniper Elite 5 çıkacağı için seriyi bu kadar büyük çaplı indirime sokarak bu paketi en düşük fiyatına çekmiş oldu. Sniper Elite 5 öncesi tüm seriyi denemek isteyenler için mükemmel bir fırsat!
Teşekkürler, satın aldım.

Sniper Elite 3 ve 4'ün hikaye DLC'lerini önerir misiniz? Eğer çok da iyi değilse boşuna ekstradan para vermeyeyim.
Complete Pack yapmışlar DLC'leri koymamışlar. Bu nasıl Complete Pack anlamadım. DLC'ler de ana oyunla neredeyse aynı fiyatta How Long Beat'ten baktım ana oyunlar 10 saat DLC'ler zorlasan en fazla süreyi 2 saat arttırıyor. Birkaç tane de fazladan silah falan var. DLC ana oyunla neden neredeyse aynı fiyatta ve neden Complete Pack'te yok. Bayağı saçma bir durum. Ondan dolayı önermiyorum. Ben de Complete Pack'i alıp geçtim. DLC'leri almayacağıım.

Teşekkürler.
Sniper Elite 1 sahibi olduğum için bu Complete Pack 27.14 TL'ye geliyor.
Sniper Elite 3 ve 4'ün Deluxe editionlarını ayrı mı alsam acaba?
Veya Tales of Berseria mı alsam? Mevcut indirimlerde sizce hangi oyunu alayım? Başka bir oyunda önerebilirsiniz.

İçinde olan oyunlar.

- Sniper Elite.
- Sniper Elite V2.
- Sniper Elite V2 Remastered.
- Sniper Elite 3
- Sniper Elite 4

3 ve 4'ün season Passları ile almayı düşünüyorum. Sizce 3 ve 4'ün tüm DLC'lerimi yoksa 1 ve 2 mi?

Geri
Yukarı