Snopy DualShock 3 PC'de çalışır mı?

Rowaulf

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Çukurova/ADANA
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 5 5500 Ekran Kartı: Zotac GeForce RTX 3050 Twin Edge RAM: G.Skill 3000MHz CL16 DDR4 8x2 16 GB
SSD: Adata Legend 750 500GB M.2 SSD Anakart: Gigabyte B450M k r1.0 Telefon 1 : iPhone 13 pro Telefon 2 : Redmi Note 11 128/6
Klavye: GamePower Warlock Compact Mouse: Everest Sagitta Mikrofon:Boya BY-M
Meslek
Video Editör / YouTuber
Verdiğim linkteki kolu alacağımda PC'de kullanacağım sizce bir sorun olur mu öyle çok iyi bir oyuncu değilim zaten eğlenicem kolda herhangi bir sıkıntı çıkar mı? Yani bir de PC'de çalışır mı X360ce falan kullanarak?

Verdiğim linkteki kolu alacağımda PC'de kullanacağım sizce bir sorun olur mu öyle çok iyi bir oyuncu değilim zaten eğlenicem kolda herhangi bir sıkıntı çıkar mı? Yani bir de PC'de çalışır mı X360ce falan kullanarak?

Orada zaten PC için yazıyor. Yani PS3 DualShock görünümlü PC Controlleri bu.

Önermiyorum. Gamepad alacaksanız en azından Logitech F310 almanızı öneririm.
Uzun kullanım için en azından 336TL'yi gözden çıkarmak gerekiyor. 100TL'lik Gamepadler en fazla 2 ay götürür.

Önermiyorum. Gamepad alacaksanız en azından Logitech F310 almanızı öneririm.
Uzun kullanım için en azından 336TL'yi gözden çıkarmak gerekiyor. 100TL'lik Gamepadler en fazla 2 ay götürür.

Şunun tasarımından nefret ediyorum. Trendyol'da falan 300TL'ye DualShock 4 falan var, bare tasarımı daha iyi onların. "çakma galiba onlarda ama neyse"

300TL'ye DS4 olmaz replika üründür. Replika ürün almaktansa Logitech kalitesine sahip bir ürün almak daha mantıklı değil mi?

Eh orasıda var. Ama tasarımı artık beni rahatsız etmeye başladı şakasını yapmıyorum. Kaç senenin ürünü 2010 senesinde çıktı galiba o hala duruyor.

Geri
Yukarı