Snopy SN-012 Mikrofonum algılanıyor ama bilgisayardan ses almıyor

Tam olarak hangi uygulama hocam? Driver falan bir şey gerekiyorsa onları kurmadım. Sadece format atan kişi, kurdum dediklerini kurdu o kadar. Herhangi bir şey kurmam gerekiyorsa, link atarsanız sevinirim. Ondan olabilir belki.

Kasdettiğim uygulama Skype yerine Discord denemek gibiydi. Ama sürücü olarak da dizüstü ise ürünün sitesinde sürücüler vardır. Oradan ses ile ilgili olanları yüklemen yeterli. Masaüstü ise anakartın sitesinde olur sürücüler sanırım.

Kasdettiğim uygulama Skype yerine Discord denemek gibiydi. Ama sürücü olarak da dizüstü ise ürünün sitesinde sürücüler vardır. Oradan ses ile ilgili olanları yüklemen yeterli. Masaüstü ise anakartın sitesinde olur sürücüler sanırım.

Discord dışında bir yerde test etmekten ziyade, test sitelerinden de denedim. Orada da ses almadı ne yazık ki. Sürücüler için sitesine baktım ama hangi bölüm bulamadım ya. Anakartın bağlantısını ve ismini aşağıda bırakacağım; ses sürücüleri için oradan bölümün linkini atarsan çok sevinirim.

1602750055141.png

7-8 dakikadır bu şekilde bekliyorum. Umarım düzelir ya. :/ Sonucu yorumu düzenleyerek belirtirim sonra. Umarım erken biter.
Edit: Yarım saattir devam ediyor. Bitmeyecek gibi. :/
Sorun devam ediyor. :(

Eki Görüntüle 702567

7-8 dakikadır bu şekilde bekliyorum. Umarım düzelir ya. :/ Sonucu yorumu düzenleyerek belirtirim sonra. Umarım erken biter.
Edit: Yarım saattir devam ediyor. Bitmeyecek gibi. :/
Sorun devam ediyor. :(
Var olan sürücü sorun çıkartıyordur belki. Bir de kaldırıp deneseniz? Gerçi en sonda daha da kötü olma ihtimali var gibi. Bu arada kusura bakma, biraz işim vardı, yazamadım.

Var olan sürücü sorun çıkartıyordur belki. Bir de kaldırıp deneseniz? Gerçi en sonda daha da kötü olma ihtimali var gibi. Bu arada kusura bakma, biraz işim vardı, yazamadım.

Rica ederim, sorun değil. İlginiz için ben teşekkür ederim. Silip yükleme sonucu da aynı şekilde. Çok anlamsız bir şekilde çalışmıyor. Her türlü sebep olabilecek yolları denedik ama henüz çalışmıyor. Çok garip ya.

Eğer boşta duran bir USB belleğiniz varsa, Canlı Linux deneyebilirsiniz. Bir tane indirip deneyebilirsiniz. Orda çalışırsa, Windows ile alakalı olabilir. Baştan kurulum yapmanız gerekebilir. Orada da çalışmazsa, geçmiş olsun artık.

Geri
Yukarı