Snopy SN- 338 Kulaklık İncelemesi

Merhaba arkadaşlar,

Ucuz ve kullanışlı bir kulaklık arıyordum. Birkaç incelemesini izledim ama hiç profesyonel bir kişi tarafından incelenmemiş. Hep çoluk, çocuk inceleme yapmış. Ben profesyonelim demiyorum. İlk incelemem olacak. Sağlam bir kamera olmadığı için elimden geleni yaptım.
Başka resimlerde isterseniz eklerim. Şimdi geçelim resimlere.

Kutunun kabı.

O2b7yD.jpg

Kutuda küçükte olsa pencere gibi bir şey yapmışlar.

NVXrZX.jpg

Kameram kötü olduğu için bu resmi internetten buldum. Normalde incelemeye koymazdım ama kulaklığın her parçasının net bir resmi olduğu için ekledim.

A2V5k0.jpg

Garanti belgesi.

XWGL63.jpg

P3dP1O.jpg

385Yg9.jpg

Arkadaşlar daha çok resim koymak isterdim ama daha neyini çekeceğimi bilemedim. Sizin önerileriniz sonucunda yeni resimler ekleyebilirim.

Beni en çok mutlu eden tarafı kulağı tamamen içine alıyor. Birde mikrofon ayarlarını yapmazsan, ses kısık oluyor. Mikrofon ayarlarını yapınca bu sorunda ortadan kalkıyor. Mikrofonun kısa olması da güzel olmuş. Çünkü diğer ucuz 15-20 TL arasındakilerde mikrofon uzun ağzına kadar giriyordu ve ses kötüydü.

Kulaklığı Counter Strike üzerinde test ettim. 4-5 el oynadım. 3 el TK attım. Counter Strike'de gerçekten çok iyi ses kasabildim. Alacak kişilerin hiç düşünmeden almasını tercih ederim. Bazıları bassı kötü demiş ama hiç de kötü değil.

Bu benim ilk incelemem olduğu için yanlışlarımı belirtirseniz memnun olurum.

@Akif senin bir konuda bu incelemeyi beklediğini görmüştüm. İnşallah seni tatmin eder.

Hayırlı olsun. Ayarları nasıl yapıyorsun ? Bende almayı düşünüyorum bu kulaklığı.

Bu ürün bende de var. Sürekli sesi kopuyordu garanti değiştirdi. Tekrar kopmaya başladı bilgisayara takılıyken çok sert bi' yumruk geçirdim jack çıkışı kırıldı. :D

Hepinize teşekkür ederim.

Ayarları denetim masası > ses > kayıt yerine gelince mikrofon resmini göreceksiniz. Mikrofon özelliklerine gireceksin.
Düzeylerden ayarlayabilirsin.

Bu arada ses kaydını Movie Makera koyup arkasına da bir resim koyayım dedim. Nedense ses kötü çıkmaya başladı.

Bence tek eksik yanı, terleme yapması. Deri olduğundan çok terleme yapıyor. Ama geriye bakınca çok iyi bir kulaklık. Bende kullanmıştım. Alacaklara tavsiye ederim. Video kayıt işleriyle uğraşıyordum bir zamanlar, o yandan da kaliteli :)

@Sociologist arkadaşın hikayesine benzer benim de bu kulaklıkla ilgili komik bir hikayem var :D Mikrofonu çok iyi dönüyordu, ama öyle böyle değil, anlayamassın arkadaş :D Bunu 360 derece döndüreyim dedim kırıldı. Bantladım ama sonra bir işe yaramadı. Mikrofonu takim dedim, korkudan bir şey olur diye takmadım :D :D

Bende aynı kulaklığı satın aldım ama mikrofon çalışmıyor tüm ayarları ve bağlantıyı doğru yapmama rağmen

Elimde 15 TL' lik Sonic Boom OK-750 var. İyi bir performans beklemiyordum fakat çok memnunum. 15-20 TL gibi bütçeler için iyi bir deneyim. :D

Bu arada inceleme için teşekkürler. Güzel olmuş. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı