Snopy Rampage SN-R10 Mikrofonlu Kulaklık İncelemesi

Merhabalar, kulaklığı n11 sitesinden 60 TL'ye aldım. Pazar günü sipariş ettim salı günü elime ulaştı. Fazla bütçem olmadığı için Snopy kulaklık aldım. Eskiden Snopy'nin SN-320M mikrofonunu kullanıyordum. R10'un mikrofon performansı ona göre baya iyi diyebilirim. Kulaklığının kablosu biraz komik duruyor fakat baya sağlam. Mikrofon ve kulaklık testi en altta bulunmaktadır. Mikrofon testinde arkada çok cızırtı gelmiş fakat messenger, skype ve ts3 de konuşurken cızırtı diye bir şey yok diyorlar. Kendim de kardeşimle messenger da konuştum ve ses gerçekten çok iyi geliyor. İnceleme konusunda pek iyi değilim sormak istediğiniz bir şey olursa cevap verebilirim.

Artıları:
  • Uygun fiyat
  • Yüksek ve kalitesi ses
  • Kafa bandı
  • Kulağa acı vermiyor
  • Esnek, sağlamlığı çok iyi
Eksileri:
  • Mikrofonu çok kaliteli değil (Fiyatına göre iyi)
  • Uzun süreli kullanımda kulak ısınıyor
  • Mikrofonu Açma/Kapatma tuşu yok

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg

Kulaklığın ses testi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kulaklığın mikrofon testi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Kulaklığı aldığımdan itibaren 5 ay geçti. Kulaklığın tek tarafındaki ledin bozulması dışında başka olumsuz yanı olmadı. Kulaklık aşırı sağlam diyebilirim bir keresinde kulaklığın kablosu ayağıma dolanmış farkında olmadan ayağa kalktım ve kasanın ön panelini dışarıya fırlatmıştım. Kasanın jak girişleri kırıldı fakat kulaklığın jak uçları hala sapasağlamdı. Ben memnunum tavsiye ederim. ( Test videolarına neden dislike gelmiş anlayamadım. :) )

Arkadaşlar bu modelde bilgisayarı kapatınca led ışıklar sönmüyor sizde de durum aynı mı acaba?
Ayrıca shadow play den oyun videosu çekerken ses az geliyor

Cevap için çok teşekkürler.
Mikrofon bası kaçta sizde? Ben yükseltince ses normalleşiyor ama bu seferde arka plandaki gürültü çok artıyor video da rahatsız ediyor.
Logitech c170 ile ses kaydı yaparken çok daha iyiydi , başka yaptığınız ekstra ayar varmı?

Bu kulaklıkla youtube işine girişmeyin.

Snopy SN-R9 aldım. Bunu almalıymışım.

Snopy SN-R3 kullanıyorum ve YouTube'da ki tüm videolarımda kullanıyorum. Örneğin daha dün;

1:14'ten açabilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı