Snopy sn BT-41 vs JBL T500BT

NamıkKemal

Hectopat
Uzun zamandır kulaklık araştırıyorum, ikisi arasında kaldım. Siz hangisini önerirsiniz, JBL T500BT mı Snopy sn BT-41 mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anker Q10. Nedeni; 450BT ve 500BT kullanmış biri olarak söylüyorum (hala kardeşlerim kullanmakta), indirimlerde aldım Q10'u ve 500BT'den bariz daha iyi bir kulaklık.
1- Over ear olması nedeniyle daha rahat.
2- 5 katı şarj süresi var.
3- Tartışılmaz bass gücü farkı ve bence genel deneyim olarak daha iyi.
4- İster kablolu ister kablosuz kullanılabiliyor.
5- Ben indirimlerden 200TL'e aldım. Ara sıra 350'e düşüyor hepsiburada üzerinde ama 400TL'e bile alınır.

NOT: Pilini 70 saat+ kendim denedim. Daha da uzun gider.

Son düzenleme:
Bütçene uyuyorsa JBL, bende JBL 600BT kullanıyorum, ses kalitesi, şarj dayanıklığı gibi konularda çok iyi. Ayrıca adı sanı duyulmamış markaların, BT kulaklıklarını kesinlikle önermem çok kalitesiz tamamen dış görünüm üzerine oynuyorlar.

Amazon TR üzerinden gayet uygun fiyata satılıyor ayrıca Amazon JBL

Bunu tavsiye ederim. 3 gündür aktif olarak kullanıyorum ve Bass+ olduğunu belli ediyor. Ayrıca toplu taşıma gibi yerlerde dışarısı ile bağlantın kesiliyor. 12 saat çalma süresi ve 3 saat tam şarj olma süresi var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı