JBL T460BT vs JBL T500BT

Weks

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bisiklet sürerken ve dışarıda yürürken şarkı dinlemeyi seviyorum. Artık kablosuz güzel bir kulaklık kullanmak istiyorum. Bu 2 kulaklık arasında kaldım. Arada az bir fiyat farkı var (30-40 TL). Bu fiyat farkının nedenini merak ediyorum. T500BT'nin neyi fazla veya neyi artı olduğunu merak ediyorum?
30-40 TL vererek ne kazanacağım?

Peki siz bu kulaklığı aldınız mı?
Evet. Ben memnuniyetle kullanıyorum. Bunu almadan önce JBL, Bluedio, Philips, Plantronics gibi markaların daha ucuz modellerinden birini almayı düşünüyordum. Ama ucuz etin yahnisi yavan olur hesabı bir sürü şikayet okudum. Ve nispeten paraya kıyıp 550 liraya önerdiğim modeli aldım. İyiki almışım. Daha önce Beats Solo 3 de kullandım. O over-ear olmadığı için çok rahatsız etmişti. Zaten fiyatına göre alakasız bir ürün. JBL garantisi bile dolmadan bozulup, kaldırıp bir kenara atacağın bir ürün bence. O yüzden fiyat/performans anlamında Sennheiser HD 4.40 BT tavsiyemdir.

Evet. Ben memnuniyetle kullanıyorum. Bunu almadan önce JBL, Bluedio, Philips, Plantronics gibi markaların daha ucuz modellerinden birini almayı düşünüyordum. Ama ucuz etin yahnisi yavan olur hesabı bir sürü şikayet okudum. Ve nispeten paraya kıyıp 550 liraya önerdiğim modeli aldım. İyiki almışım. Daha önce Beats Solo 3 de kullandım. O over-ear olmadığı için çok rahatsız etmişti. Zaten fiyatına göre alakasız bir ürün. JBL garantisi bile dolmadan bozulup, kaldırıp bir kenara atacağın bir ürün bence. O yüzden fiyat/performans anlamında Sennheiser HD 4.40 BT tavsiyemdir.
Keşke bende zamanında 250 tl daha verip alsaydım ama iş işten geçmişti şuan sinirlenerek üzülerek T500Bt kullanıyorum ses verimi 0 bildiğin.

T500BT modelini kullanıyorum. Bisikletle kullanmanı tavsiye etmem ben aldıktan sonra 2 gün sonra basketbol oynarken düşürdüm. Servis daha yeni aldığım için 200tl istedi değiştirelim dediler. O yüzden dayanıksız bi kulaklık ses kalitesi falan güzel, tek sıkıntı darbeye dayanıksız. Bisiklet falan kullanırken düşme olasılığı var o yüzden alma.

T500BT modelini kullanıyorum. Bisikletle kullanmanı tavsiye etmem ben aldıktan sonra 2 gün sonra basketbol oynarken düşürdüm. Servis daha yeni aldığım için 200tl istedi değiştirelim dediler. O yüzden dayanıksız bi kulaklık ses kalitesi falan güzel, tek sıkıntı darbeye dayanıksız. Bisiklet falan kullanırken düşme olasılığı var o yüzden alma.
Sony WHCH-500B mı almamı önerirsiniz?

Bisiklet için samsungun arkadan kablolu kulaklıkları var linkini kopyalıyorum ama gözükmüyor o yüzden şöyle diyim, vatana bak samsung kulaklık 299TL ye bi kulaklık var Samsung EO diye onun gibi kulaklıklar tavsiye ediyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı