Snopy V5H direksiyon alınır mı?

Gingka Hagane

Hectopat
Daha fazla  

İkinci el olarak 300 TL'ye buldum ve bütçem çok kısıtlı. İnternette önerilen direksiyonlara baktığımda herkes 1000-2000 TL'lik direksiyon öneriyor.
Bu direksiyonu alsam sıkıntı çıkar mı? Lütfen bütçeni biraz daha arttır 500-600 TL'lik direksiyon al gibi şeyler söylemeyin çünkü yapamam, sadece bana oynaması zevk verir mi vermez mi onun cevabını arıyorum.

İkinci el olarak 300 TL'ye buldum ve bütçem çok kısıtlı. İnternette önerilen direksiyonlara baktığımda herkes 1000-2000 TL'lik direksiyon öneriyor.
Bu direksiyonu alsam sıkıntı çıkar mı? Lütfen bütçeni biraz daha arttır 500-600 TL'lik direksiyon al gibi şeyler söylemeyin çünkü yapamam, sadece bana oynaması zevk verir mi vermez mi onun cevabını arıyorum.

Ben kullanıyorum öneririm.

Pek memnun kalmazsın.

Alınmaz. Logitech Momo bak. 300TL'ye yakın bir fiyatı var. Zevk vermez.
Malesef benim yaşadığım şehirde ikinci el olarak da satılmıyor ve başka şehirden alabilme şansım yok. Ayrıca o direksiyonun vitesi ayrı değil sanırım (ben ayrı parça olarak vitesi daha çok seviyorum).

Yeni konular

Geri
Yukarı