Çözüldü Snopy V5H Pro pedallarını BeamNG.drive gaz ve fren olarak algılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Anonymus 0101010

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben dün BeamNG.drive almıştım Snopy V5H Pro'nun pedallarında iki pedalı da gaz ve fren olarak algılıyor ve araba dolayısıyla çalışmıyor yani gitmiyor, iki pedalı da YAXIS olarak gözüküyor ne yapmalıyım? X360CE mi indirmeliyim?

Ayrıca Snopy V5H Pro'nun titreşimi her oyunda kapanıyor ne yapmalıyım? Bilgi verirseniz çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba, ben dün BeamNG.drive almıştım Snopy V5H Pro'nun pedallarında iki pedalı da gaz ve fren olarak algılıyor ve araba dolayısıyla çalışmıyor yani gitmiyor, iki pedalı da YAXIS olarak gözüküyor ne yapmalıyım? X360CE mi indirmeliyim?

Ayrıca Snopy V5H Pro'nun titreşimi her oyunda kapanıyor ne yapmalıyım? Bilgi verirseniz çok mutlu olurum.
X360ce kullanabilirsin.

X360ce kullanabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı