Snowman M.200 alınır mı?

tam modelini hatirlamiyorum ama şuna çok benziyor
bu mu?
bu mu?
uzun kullanım için hangisi daha rahat olur fiyat farkı değer mi?

Son düzenleme:
HD2.0'ın 2 ısı borusu var, yeterli midir tartılışır. HD2.4 önerebilirim, anakartınız ve RAM'iniz nedir? Ona göre net bir şey söyleyebilirim.
@MisakiTaro konumun linkini atmış zaten, içerisinde gelen termal macun gayet kaliteli ve yeterli.

HD2.0'ın 2 ısı borusu var, yeterli midir tartılışır. HD2.4 önerebilirim, anakartınız ve RAM'iniz nedir? Ona göre net bir şey söyleyebilirim.
@MisakiTaro konumun linkini atmış zaten, içerisinde gelen termal macun gayet kaliteli ve yeterli.
anakartım

GIGABYTE H81M-S2PV

Ram

HYPERX Fury 8GB Mavi 1600MHz CL10 DDR3​

biraz daha para ekleyip 3 fanlı olanını almayı düşünüyorum bir kere alalım saglam olsun bir sıkıntı yasamam degilmi uzun kullanımda sıkıntı yasiyor musunuz?

HD3.0 için konuşuyorum.
Benim anakartım 4 RAM slotlu, 1. slotumu kapattı, 2. slotta RAM'im var ve direkt üstünde. Senin anakartın 2 slotlu, eğer tek RAM kullanıyorsan ve 2. slota takarsan HD3.0 kullanabilirsin. Tabii 2. slottaki RAM'inin direkt üstünde olacağını da unutmamalısın, bir sıkıntı yaşatmaz.

Uzun kullanımda sorun yaşayacağını sanmıyorum, çünkü zarar verecek herhangi bir bileşen yok. (Sıvı vs.)

Snowman M.200 alınır mı, nasıldır? Videolarda güzel gözüküyor. İleride problem yasar miyim? Kullanan varsa bilgilendirebilir mi? İşlemcim i7 4770.

İnternette sanırım stok yok 200 lira falan yazıyor. İstanbul'da oturuyorsan elimde 1 hafta kadar kullanıp bıraktığım kutu içeriği tam. Fiyatını aldığım fiyattan vereceğim, 75 TL. Zaten sıfır sayılır.

HD3.0 için konuşuyorum.
Benim anakartım 4 RAM slotlu, 1. slotumu kapattı, 2. slotta RAM'im var ve direkt üstünde. Senin anakartın 2 slotlu, eğer tek RAM kullanıyorsan ve 2. slota takarsan HD3.0 kullanabilirsin. Tabii 2. slottaki RAM'inin direkt üstünde olacağını da unutmamalısın, bir sıkıntı yaşatmaz.

Uzun kullanımda sorun yaşayacağını sanmıyorum, çünkü zarar verecek herhangi bir bileşen yok. (Sıvı vs.)
cok sagol son birsey daha sormak istiyorum 2.4 olanla 3.0 olan arasında çok fark var mıdır ? bütçem belki 3.0 olana yetismeyebilir o yuzden.

masallah resimdede baktımda füze gibi :)) onu alacagim buyuk ihtimal tesekkurler hersey icin :)
Bugün bütçem ona yettiği için 2.4 siparişi verdim umarım bir sıkıntı yaşamam sağolun gelince tekrar yazacagim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı