Snowman T6 Ultra + CM Termal Macun alınır mı?

Teşekkür ederim öncelikle. Kusura bakmayın ben hiç anlamıyorum macunlardan ama böyle 40-50 TL civarında en iyisi bu mudur? İnsanlar cooler master vs. alıp duruyor da. Bu sizin önerdiğinizi ilk defa gördüm.

Arkadasin attigi macuna alternatif olarak bunu alabilirsiniz. Kupon ve vergiyle beraber 25-30 TL gibi bir fiyata geliyor.

AliExpress'den alabilirseniz daha ucuza 4 gram ve daha iyi olan ZF-12'yi alabilirsiniz. Ama Türkiye'den alacaksanız 40-50 TL'ye en iyisi budur. Alternatif olarak Zalman ZM-STC8 var. O da 8.3W iletkenliğe sahip.
bu dediğiniz macunu alacağım. Şu an aliexpress te 33 TL. 2 dolar kuponla yine iyi uyguna gelir diye düşünüyorum. Ve dediğiniz gibi önerdiğiniz macundan iyise çok iyi. Gramıda fazla. Soğutucum geldiğinde onun macununu kullanırım bu çinden gelene kadar.
Arkadasin attigi macuna alternatif olarak bunu alabilirsiniz. Kupon ve vergiyle beraber 25-30 TL gibi bir fiyata geliyor.

Çok teşekkürler 4 gramlık olan var 33 TL onu alacağım sanırsam doğrusu o
AliExpress'den alabilirseniz daha ucuza 4 gram ve daha iyi olan ZF-12'yi alabilirsiniz. Ama Türkiye'den alacaksanız 40-50 TL'ye en iyisi budur. Alternatif olarak Zalman ZM-STC8 var. O da 8.3W iletkenliğe sahip.

Dediğiniz ürünü vergi dahil 14 TL ye almış oldum hocam. Aliexpress'in yeni kullanıcı indirimleri aşırı hoşuma gidiyor bu yüzden. Vergiyi satın alırken ödedim dolayısıyla toplamda 14 TL ye almış oldum bu ürünü. Umarım dediğiniz kadar güzel bir macundur.

Son düzenleme:
Bu dediğiniz macunu alacağım. Şu an AliExpress'te 33 TL. 2 dolar kuponla yine iyi uyguna gelir diye düşünüyorum. Ve dediğiniz gibi önerdiğiniz macundan iyise çok iyi. Gramıda fazla. Soğutucum geldiğinde onun macununu kullanırım bu Çin'den gelene kadar.

Çok teşekkürler 4 gramlık olan var 33 TL onu alacağım sanırsam doğrusu o

Dediğiniz ürünü vergi dahil 14 TL'ye almış oldum hocam. AliExpress'in yeni kullanıcı indirimleri aşırı hoşuma gidiyor bu yüzden. Vergiyi satın alırken ödedim dolayısıyla toplamda 14 TL'ye almış oldum bu ürünü. Umarım dediğiniz kadar güzel bir macundur.

Snowman önermem montaj çok sıkıntılı anakarta fazla bastırman gerekiyor anakart boyutu küçükse ekran kartına ve RAM'e vuruyor ve çok sesli ama iyi soğutur.

Snowman önermem montaj çok sıkıntılı anakarta fazla bastırman gerekiyor anakart boyutu küçükse ekran kartına ve RAM'e vuruyor ve çok sesli ama iyi soğutur.
bu fiyatlarad başka soğutucu önerir misin peki hocam ya. Termal macunu hallettim uygun fiyata fakat işte soğutucu kaldı.
Reeven hans al içindeki macun yeterli. Zf 12 macunu 90 kuruşa aldım 16 TL vergi ödedim. @Carlsberg aklıma geldikçe teşekkür ederim.
Hocam termal macunu halletim sizin aldığınız macundan aldım. O yüzden soğutucunun içindeki macundan ziyade soğutucu önemli benim için. Reeven hans, T6 Ultra dan iyi midir?

Bu fiyatlarad başka soğutucu önerir misin peki hocam ya. Termal macunu hallettim uygun fiyata fakat işte soğutucu kaldı.

Hocam termal macunu halletim sizin aldığınız macundan aldım. O yüzden soğutucunun içindeki macundan ziyade soğutucu önemli benim için. Reeven hans, T6 Ultra'dan iyi midir?

Hangi işlemci var, ses ve kalite olarak reeven hans daha iyi garanti olarak da, ısı olarak 1 ya da 2 derece fark edebilir T6 ile reeven hans e 2 3 aya 2.fan takarsın t6'yı ısı olarak da tokatlar.
Ama AM4 desteği yok yükseltme kiti lazım reeven hans de.

Hangi işlemci var, ses ve kalite olarak reeven hans daha iyi garanti olarak da, ısı olarak 1 ya da 2 derece fark edebilir T6 ile reeven hans e 2 3 aya 2.fan takarsın t6'yı ısı olarak da tokatlar.
Ama AM4 desteği yok yükseltme kiti lazım reeven hans de.
Ryzen 5 1600 kullanıyorum. ID-COOLİNG Id-coolıng Se-224-xt hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arkadaş kırmızı modelini atmış fakat onun stoğu kalmadı. Bunu alın:

Yanında gelen macun oldukça kaliteli. Tavsiyem budur. :)
ID-COOLING SE-224-XT ARGB V2 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu Fiyat hocam böyle bir ürün buldum. Tek farkı RGB olması mı? V2 yazmışlar yani daha iyi soğutur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı