Snowman T6 vs Artics Freezer 34 Duo

e.ş.19

Centipat
Daha fazla  
RAM
2×8 gb hyperx furry 2666 mhz
Ekran kartı
Gtx 1660 gaming x
Anakart
Msi b365m pro vh
İşlemci
İ5 9400f
Merhaba arkadaşlar, Snowman T6 Ultra ve Artics Freezer Duo 34 arasında kaldım. Fiyat bütçem ikisine de yetiyor. Hangisini almalıyım? İkisi hakkında da ufak biraz bilgiye sahibim fakat her zaman sürekli kullanan insanlardan yardım öneri almak çok daha iyi oluyor. Aşağıda işlemcim vs. yazıyor ve bu ürünler kasama sığar mı? (Frisby FC8930G) yukarıdaki ürünleri kullanmış arkadaşlar bu ürünleri tavsiye ederler mi?

T6 al, elinde macun yoksa Wipaste C2 al. Kalan parayı da yeni kasa için sakla.

Artic Freezer 34 Duo modelini 1 yıldan fazladır hatta 2 yıla yakın bir süredir kullanıyorum. Ses konusunda gayet başarılı, soğutma performansı olarak da beni fazlasıyla tatmin etti açıkçası. 1600 AF işlemcimi OC ile kullanıyorum, kasamın ön tarafı mesh değil. Buna rağmen işlemciyi en çok yoran oyunlarda 63-65 dereceyi geçmedi daha.

Anladım artic freezer daha iyi yani yapacak bişey yok biraz paraya kıyıp almışken daha iyisini almak daha mantıklı aslında termal macunum var cooler master mastergel pro termal macun iyi onda sıkıntım yok sadece bu soğutucuyu kurarken sorun yaşayacağımı düşünüyorum hem kurulumu biraz zormuş hemde ben biraz korkuyorum😂 herkese teşekkür ederim
Benim kasanın powerına çok kötü diyorlar hocam sanırım sizde onun için kasa al dediniz
Benim kasanın powerına çok kötü diyorlar hocam sanırım sizde onun için kasa al dediniz

34 eSports Duo'nun T6'dan tek farkı sessiz olması, BioniX fanlar zaten titreme yapması ile ünlü.

T6 + Wipaste C2 kombosu yeterince tatmin eder, kaldı ki 34 eSports Duo overpriced bir soğutucu, SE 224 XT veya SE 214 XT'ye para ver yine daha iyi.

Kasan kötü, PSU da Frisby ise evet o da kötü. Onları da değiştirmen sistem için çok daha iyi. Soğutucuyu 9400F'e alıyorsun zaten üflesen soğuyacak işlemci.

Yeni konular

Geri
Yukarı