Çözüldü Social Club 0xc0000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

4DOZZY4

Femtopat
Daha fazla  
Google Drive: Sign-in Process Monitor logu burada. Stem'den yükledin girer girmez bu hatayı veriyor.

Ekran Görüntüsü (2).png

Çözüm
Sorun eksik kurulum değilmiş, Windows'un hatası anladığım kadarıyla.

Paketleri kurmamıza rağmen ilginç bir şekilde .dll dosyaları yüklenmedi. Ayrıca Denetim Masası üzerinde hiçbir Visual C++ paketi kurulu olarak gözükmemesine rağmen 2015-2022 paketi haricinde gelen dosyalar System32 ve SysWOW64 klasörlerinde bulunuyordu.

Önce bu siteden All-in-One Runtime indirdik ve kurulumuna başladık, sıra 2015-2022 Runtime'ın kurulumuna geldiğinde "The older version of Microsoft Visual C++ 2019 X86 Minimum Runtime cannot be removed" hatasıyla karşılaştık. Microsoft'un bu adreste yayınladığı sorun gidericiyi indirdik ve 2015'ten 2022'ye kadar olan bütün C++ paketlerini kaldırdık. Ardından 2015-2022 sürümünü tekrardan kurduk ve sorun çözüldü.

Abim eline koluna sağlık sorun çözüldü. Çok teşekkürler.
Rica ederim. :)
Silin:
  • C:\Windows\SysWOW64\vcruntime140.dll
Bu dosyayı siz attıysanız onu da silin:
  • D:\Uygulamalar\Steam\steamapps\common\Grand Theft Auto V\vcruntime140.dll
Başka el ile attığınız dosya varsa onları da silin. Ardından aşağıdaki yazılımları yükleyin:
Çoklu dosya indirmeye izin verin, yazılımların hem 32 bit hem 64 bit sürümlerini kurun. Yazılımın zaten kurulu olduğuna dair bir hatayla karşılaşırsanız kurulu sürümü kaldırıp yeniden deneyin.

Sorununuz çözülürse belirtin, çözülmezse yeni rapor paylaşın.

Silin:
  • C:\Windows\SysWOW64\vcruntime140.dll
Bu dosyayı siz attıysanız onu da silin:
  • D:\Uygulamalar\Steam\steamapps\common\Grand Theft Auto V\vcruntime140.dll
Başka el ile attığınız dosya varsa onları da silin. Ardından aşağıdaki yazılımları yükleyin:
Çoklu dosya indirmeye izin verin, yazılımların hem 32 Bit hem 64 Bit sürümlerini kurun. yazılımın zaten kurulu olduğuna dair bir hatayla karşılaşırsanız kurulu sürümü kaldırıp yeniden deneyin.

Sorununuz çözülürse belirtin, çözülmezse yeni rapor paylaşın.

Logfile1.PML Yok yine olmadı bu sefer başka bir hata veriyor resimdeki iki hatayı veriyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (3).png
    Ekran Görüntüsü (3).png
    457,6 KB · Görüntüleme: 27
  • Ekran Görüntüsü (4).png
    Ekran Görüntüsü (4).png
    458 KB · Görüntüleme: 31
@4DOZZY4 eksik kurulum yapmış olabilirsiniz. Program ekle veya kaldır üzerinden Visual C++ 2013'ten 2022'ye kadar olan sürümlerin ekran görüntüsünü atabilir misiniz?

Tabii abi buyur bir de bir şey daha söyleyeyim şimdi ben internet kafede çalışıyorum oradaki Steam içindeki hazır kurulum oyunu alıp attım ama orada çalışıyor kafede onla alakalı bir problemmi bilmiyorum biz orada ishare disk kullanıyoruz ilk kurulumlkarı onunla yaptım isharediskle.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    58,8 KB · Görüntüleme: 18
  • 2.png
    2.png
    19,9 KB · Görüntüleme: 27
C++ 2013'lerden biri eksik. Ayrıca C++ 2015'leri de kurmamışsınız, eskileri kaldırmanız gerekiyordu.

Bütün C++ 2013, 2015, 2019 ve 2022'leri kaldırın. Ardından üstte verdiğim bağlantıdan hem 32 bit hem 64 bit sürümlerini eksiksiz indirip kurun.

Sorununuz çözülürse belirtin, çözülmezse Program Ekle veya Kaldır'dan aynı yerin ekran görüntüsünü tekrardan paylaşın. Olmazsa daha farklı bir şey deneriz.

Son düzenleme:
C++ 2013'lerden biri eksik. Ayrıca C++ 2015'leri de kurmamışsınız, eskileri kaldırmanız gerekiyordu.

Bütün C++ 2013, 2015, 2019 ve 2022'leri kaldırın. Ardından üstte verdiğim bağlantıdan hem 32 bit hem 64 bit sürümlerini eksiksiz indirip kurun.

Sorununuz çözülürse belirtin, çözülmezse Program Ekle veya Kaldır'dan aynı yerin ekran görüntüsünü tekrardan paylaşın. Olmazsa daha farklı bir şey deneriz.
abi aynı hatayı veriyor verdiğin linkteki bütün dosyaları indirdim kurdum ama kurulu olarakk görmüyor hatta 3 kere yeniden başlatıp denedim görüntülerde var zaten istersen uzak bağlanıp yapa bilirsin bana haber ver sana mail atayım ordan nerden bağlanmak istersen bağlan yapak şunu olmuyor bende çok anlamıyorum

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    457,6 KB · Görüntüleme: 20
  • 2.png
    2.png
    459 KB · Görüntüleme: 25
  • 3.png
    3.png
    458 KB · Görüntüleme: 13
  • 4.png
    4.png