Social Club GTA 5 İndirirken Connection to Download Server Lost Hatası

Beyler Allah için yardım edin. Nasıl inecek var mıdır bir yolu? Playstore'de partların toplamı 58.9 gb yapıyor. Oyunun orijinali 60 gb civarı. Bu sıkıntı yaratır mı? Gta setup toolstan indirdim 2 kere, birinde 5 gb iken connetion to download lose hatası verdi. İkincisinde 6.5 gb iken aynı hatayı aldım. Allah için yardım edin kafayı yemek üzereyim

@Ritualist Kardeşim, oyunu dün gece aldım playstore üzerinden aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum. Sen çözdüysen yardımcı olur musun ne yapmam gerek kafayı yemek üzereyim. Şimdiden teşekkür ederim.

@SonerBasgan kardeşim, oyun ön indirmeye açıldığı zaman bu hatayı alıyordum. Sunucular yoğun olduğundan böyleydi. 1 hafta sonra normal bir şekilde oyunu indirdim. Playstore ile ilgili bir bilgim yok. İstersen konu açıp sorabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video anlatımı sorunu çözecektir sanırım , iyi forumlar

Mehaba bendede aynı sorun var bende sildim RPF.PART uzantılı dosayaı ama v lakin yüklüyor oyunu 1 müddet sonra gene o dosya iniyor

O dosyayı silme. Sonra sorun çıkartıyor. İlk başta sildiğin dosyayı yedeklemediysen indirmeyi baştan başlat.
"Spotflux" adlı uygulama ile çözdüm ben sorunu. Çatır çutur oynanıyor şimdi.
Yükleniyor normal sonra oyuna giriyorum başka bir oyuna. Zaman geçsin diye. Yada okula giderken açık bırakıyorum eve geldiğimde yada oyundan çıktığımda GTA V Update Service İs Unavailable Code 217 diye lanet olası bir hata veriyor. Dediğin programı indirsem çözülür mü sorun?

Buyurun yine aynı hata kafayı yiyeceğim.
s.png

Tıpkı aynı hatayı alıyordum. GTA'yı tamamen sildim PC'den, ittire ittire indirdiğim 25GB çöp oldu. Baştan spotflux ile beraber açtım, sorunsuzca indi.
Sorun .part dosyasında değil, sunucularda. VPN ile halloluyor. Sende Spotflux olmazsa başkasını dene.

Tıpkı aynı hatayı alıyordum. GTA'yı tamamen sildim PC'den, ittire ittire indirdiğim 25GB çöp oldu. Baştan spotflux ile beraber açtım, sorunsuzca indi.
Sorun .part dosyasında değil, sunucularda. VPN ile halloluyor. Sende Spotflux olmazsa başkasını dene.
Önerebileceğin başka VPN var mı pek bilmiyorum da?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı