Social Club GTA 5 İndirirken Connection to Download Server Lost Hatası

İlk olarak spotflux ile denemiştim fakat spot açık olduğunda GTA 5 yüklenmiyordu. Orda neyi seçeceğiz? Yani west coast mı east coast mı?

Önce Spotflux ile dene. Olmazsa; CyberGhost, Hotspot, en son çare olarak da UltraSurf.
Hotspot ve Spotflux'u Yükledim ikisinde de bu hatayı verdi.
g.png

Sorunu çözdüm. VPN unlimted diye bir VPN ile. Yapamayan arkadaşlar bölgeyi mutlaka california olarak ayarlasınlar. 10 15 tane ip değiştrdim hiç birinde olmadı. Ama california yapınca direk oldu.

CyberGhost Vpn kullanarak cozdum. Amerika serverlarına bağlandım. AKK dolu olduğu için hız konusunda bir fikrim yok 300 kb/sec şeklinde indiriyorum.

Program files/rockstar games/Grand Theft Auto V içinde x64q.rpf.part uzantılı 1 kb'lık dosya var onu d'ye kopyala. Daha sonra kopyaladığın yerden sil. Sonra indirme istemini tekrar başlat. Cayır cayır iner.:)

Bende program filese giriyorum, rockstar games'e tıklıyorum fakat grand theft auto v yok. Socila club var. Yardım edin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı