Social Club hesabını unutmak

Nasıl bir geri dönüş yapıldı mailden ? çözebildin mi ben hala bekliyorum mail gönderdim ama beklemedeyim.

maile gelen makbuzu istiyor hocam. onu sildim steamdan tekrar isteyeceğim.

Son düzenleme:
Hocam steame girip hesap ayrıntılarından satın alım geçmişinde gözüküyor
Onların hepsini gönderdim. Daniel diye bir görevli tamam şimdi bize yeni boş e posta gönder gibisinden mesaj attı. gönderdim.

Sonra bu gün başka görevli mesaj attı lütfen bilgisayar üzerinden e posta adresine düşen eposta içindeki makbuzu gönderdin diye.

Bende şakamı yapıyorsunuz bilgisyardan uzağım gönderemem dün daniel denen kişi onayladı işlemleri zaten gönderdim dedim. Bekliyorum ekran görüntüsüde attım daniel ile olan konuşmanın.

Neden böyle bir şey yapıyorlar anlamıyorum ama sanırım sosyal clup üzerinden kişi profili oluşturuyorlar social clup arka planda o kişinin neler yaptığını her şeyi kaydediyor kesin.

Onların hepsini gönderdim. Daniel diye bir görevli tamam şimdi bize yeni boş e-posta gönder gibisinden mesaj attı. Gönderdim.

Sonra bugün başka görevli mesaj attı lütfen bilgisayar üzerinden e-posta adresine düşen e-posta içindeki makbuzu gönderdin diye.

Bende şakamı yapıyorsunuz bilgisyardan uzağım gönderemem dün Daniel denen kişi onayladı işlemleri zaten gönderdim dedim. Bekliyorum ekran görüntüsüde attım Daniel ile olan konuşmanın.

Neden böyle bir şey yapıyorlar anlamıyorum ama sanırım sosyal Club üzerinden kişi profili oluşturuyorlar social Club arka planda o kişinin neler yaptığını her şeyi kaydediyor kesin.

Saçma bir sistem zaten zar zor iletişim kuruyoruz adamlarla niye bu kadar uğraştırıyorlar anlamadım umarım girebilirim oynamayı özledim.

Hocam simdide ne zaman ilişkilendirdinjz diye soruyuor.

Yolladigim GTA 4'u indirdigim tariy yuksek ihtimalle.

Hocam sıktı artık uğraşmak istemiyorum saçma geliyor.

Hocam benim açtığım destek konusu kayıp olmus:D şimdi tekrar yazsam yine aynı şeyleri isticekler saçma sapan iş çok şey demek isterdimde siz anladınız buradan ban yemeyeyim :D

Son düzenleme:

Hocam benim açtığım destek konusu kayıp olmus:D şimdi tekrar yazsam yine aynı şeyleri isticekler saçma sapan iş çok şey demek isterdimde siz anladınız buradan ban yemeyeyim :D
Hocam devam mücadeleye !

Steam'e destek açar mısın Rockstar sorunu çözmüyor diye.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı