Social Club için RDR 2 Green Man Gaming'te 86,83 ₺

SuppleWaif7

Hectopat
Bu siteden daha önce alışveriş yapmadım ama güvenlir mi diye araştırdığımda Technopat kanalında videosunu gördüm. Şans eseri başka bir oyunu ararken RDR2'nin bu fiyatta olduğunu gördüm. İndirimin bitmesine çok az var bu yüzden isterseniz bir bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1699856816347.png

Şu an fiyatı güncellenmiş aslında. Tekrar TR'ye açılmış olabilirler mi? 🙃

Sepete eklemeye çalışınca hata vermesi lazım.

Ödeme kısmına gelinceye kadar sorun yok. Ödeme kısmında hesap açmamı istiyor. Gerçekten de alınabiliyorsa güzel fiyat.
Deniyorum hemen.

Aynı hatayı veriyor.
"Unfortunately, you are not allowed to purchase a specific game in your basket. Please contact customer service for further help"

Bu siteden daha önce alışveriş yapmadım ama güvenlir mi diye araştırdığımda Technopat kanalında videosunu gördüm. Şans eseri başka bir oyunu ararken RDR2'nin bu fiyatta olduğunu gördüm. İndirimin bitmesine çok az var bu yüzden isterseniz bir bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Boşuna uğraşmayın alamazsınız. Tr kapalı.

TR etkinleştirilebilir demesine rağmen şu siteden alışveriş yapabilen maks 1 veya 2 kişi gördüm. 86 olsa çok iyi fiyat gerçekten.

Yeni konular

Geri
Yukarı