Çözüldü Social Club setup.exe 0xc00007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Eyüp Çakır

Femtopat
Daha fazla  
Windows 7'den 10'a geçtim Windows 7'deyken hiçbir sorun yoktu. Fakat 10'a geçince Steam'den açmaya çalıştığım oyun Social Club setup exe 0xc00007b hatası veriyor, ne yaptıysam olmadı. Process Monitor'den baktım HKLM de genellikle sorunlar var DLL de var ama o DLL'leri el ile attım ben.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
@Eyüp Çakır

Kaldirmaniz gereken DLL dosyalari;

C:\Windows\SysWOW64\msvcp140.dll

C:\Windows\SysWOW64\vcruntime140.dll

Yüklemeniz gereken paket;

Yükleme esnasinda paket mevcut diye hata verecek olursa Denetim Masasi üzerinden 2015 paketlerini onarmayi deneyin.
Windows 7'den 10'a geçtim Windows 7'deyken hiçbir sorun yoktu. Fakat 10'a geçince Steam'den açmaya çalıştığım oyun Social Club setup exe 0xc00007b hatası veriyor, ne yaptıysam olmadı. Process Monitor'den baktım HKLM de genellikle sorunlar var DLL de var ama o DLL'leri el ile attım ben.
El ile DLL atmayın, hem virüs riski aşırı fazla hem paket kurulumunda birden fazla dll, sisteminize göre yüklenir.

@Eyüp Çakır

Yükleme esnasinda paket mevcut diye hata verecek olursa Denetim Masasi üzerinden 2015 paketlerini onarmayi deneyin.

Çözüm
@Eyüp Çakır

Yükleme esnasinda paket mevcut diye hata verecek olursa Denetim Masası üzerinden 2015 paketlerini onarmayi deneyin.

Tamamdır reis denerim sonuç olursa yazarım buraya tekrardan. Sağ olasın bu arada.
Reis sağ olasın dediklerini yaptım. Bir de diğer 2013 ve 2012LERI de onardım. Düzeldi sorunum.

Son düzenleyen: Moderatör:
@canpeker6

Daha önce actiginiz konuda dosyayi herkese acik yapmaniz gerektigini söylemistim. Geri dönüs saglamadiniz. Simdi farkli konular üzerinden tekrar rapor paylasiyorsunuz. Neden?

Raporu bu konu üzerinden paylasin. Dosya herkese acik olsun.

Sag tik yaparak paylas secenegine tikladiktan sonra "Baglantiyi bilen herkes olarak degistir" diyeceksiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı