Social Clup'tan GTA 5 Satın Alma

melo56

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Voidu'da indirim olduğundan oradan GTA 5 almak istiyorum. Ama Social Clup gerekli diyor, sorularım;
  1. Social Clup'ta nereye kod girip indireceğimi bilmiyorum
  2. Steam'den satın almaya göre dezavantajları nelerdir?
Sağ olun.

Yardım edebilecek biri var mı ?

Arkadaşlar indirimin bitmesinden korkuyorum bilgisi olan yok mu ?

1. Rockstar'ın kendi sitesindedir. Herhangi ek program vs. gerektirmez. Kolay kullanımlıdır, indirme işlemi dışında uğraştırmaz.
2. Tek dezavantajı; "Steam" başarım desteğidir. İnan beş para etmez.
Ayrıca, istersen Steam'a ekleyebilirsin, sadece dediğim gibi başarımları Steam'den değil de Rockstar'dan kazanırsın. Buyur benim Steam hesabım, oyun Voidu'dan alınma.

asdgf.jpg

1. Rockstar'ın kendi sitesindedir. Herhangi ek program vs. gerektirmez. Kolay kullanımlıdır, indirme işlemi dışında uğraştırmaz.
2. Tek dezavantajı; "Steam" başarım desteğidir. İnan beş para etmez.
Ayrıca, istersen Steam'a ekleyebilirsin, sadece dediğim gibi başarımları Steam'den değil de Rockstar'dan kazanırsın. Buyur benim Steam hesabım, oyun Voidu'dan alınma.

Eki Görüntüle 145911
Cevapladığın için saol. Oyunu aldım şuan iniyor ama inerken hep ' Connection to Download Server Lost' hatası veriyor ve gına geldi. Bana yardımcı olabilir misin?

Herkes alıyor aynı hatayı, indirirken uğraştırıyor dediğim buydu işte.
Bende karşılaştım, Spotflux adlı VPN uygulaması ile çözdüm işi. Bunu bir dene olmazsa yaz yine.

Herkes alıyor aynı hatayı, indirirken uğraştırıyor dediğim buydu işte.
Bende karşılaştım, Spotflux adlı VPN uygulaması ile çözdüm işi. Bunu bir dene olmazsa yaz yine.
Bir şekilde çözdüm yardımın için çok saol. Eğer sende istersen online'da beraber takılmak isterim.

Hocam steam'a nasıl eklediğinizi anlatırmısınız ?

OYUNU STEAM'A EKLEMEK İÇİN;
Kütüphane'ye gir.
Sol alttan, "Oyun Ekle" ye bas.
"Kısayol Ekle" de.
Oyunun uygulamasını seç.

OYUNUN RESMİNİ DEĞİŞTİRMEK İÇİN;
Steam market'ten aramaya "GTA 5" yaz.
Kapak resmine sağ tıkla ve "Yeni Sekmede Aç" de.
Resmi kaydet.
Steam'e eklediğin GTA'ya sağ tıkla ve "Özel Kapak Resmi" de.
"Gözat" menüsünden kaydettiğin resmi seç.

Bu kadar. Sonuç; Yukarıdaki gibi.

Bir şekilde çözdüm yardımın için çok saol. Eğer sende istersen online'da beraber takılmak isterim.

Elbette, oyun inince RGSC'den "TheCarlsberg" diye aratıp ekleyebilirsin.

Bende de hata veriyor indirirken The Rockstar server is unavaliable (code 217) idi bu gün (code 216) hatası verdi. Konu falan açtım ultrasurf VPN sini kullandım ama gene sonuç aynı. Ne yapacağım? Yardım edin.

Nasıl çözdün kardeşim anlatır mısın. Bende aynı problemi yaşıyorum.

Bende de hata veriyor indirirken The Rockstar server is unavaliable (code 217) idi bu gün (code 216) hatası verdi. Konu falan açtım ultrasurf VPN sini kullandım ama gene sonuç aynı. Ne yapacağım? Yardım edin.

Nasıl çözdün kardeşim anlatır mısın. Bende aynı problemi yaşıyorum.
İlk başta yüklemede cancel yapıp çıktım. Sonra gta 5 dosyasının içindeki sonu part ile biten uzantıyı sildim yeniden başlattım oldu. Lakin başkalarında olmayabiliyor. Dediğimi bi denersin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı