Sözel tercih dönemi

Labirent053

Picopat
Daha fazla  
İyi günler malûm sınava az bir süre kaldı ve ben de yerlesememe sorunu başladı. Sözel öğrenciyim TYT paragrafta 25 26 net sosyalde 13 14 net yapiyorum ama matematik 0 AYT de sosyal 1 sosyal 2 yapabiliyorum matematik onda da 0. sorum şu istediğim bölüme matematiksiz gidebilir miyim? İstediğim bölümlerin genel puan aralığı 240-280 arası.

Giresun'da yaşıyorum ve Giresun'da okumayı düşünüyorum TYT ağırlıklı tercih yapmayı düşünüyorum ama AYT'yi de tercihlerde boş geçmeyecegim istediğim bölümler muhasebe ticaret isletmecilik gibi.

1683190217880.png

TYT 40 net ve 80 diploma notu ile 312 puan alıyorsun. Hocam muhasebe ticaret gibi işler çok fazla hesap kitap yapmıyor mu? Matematiğin 0 ise nasıl bu işi yaparken zorlanmayacak mısın?

Eki Görüntüle 1765774

TYT 40 net ve 80 diploma notu ile 312 puan alıyorsun. Hocam muhasebe ticaret gibi işler çok fazla hesap kitap yapmıyor mu? Matematiğin 0 ise nasıl bu işi yaparken zorlanmayacak mısın?
Bilmiyorum ya kendimi sağlama almak istiyorum amacım üniversite okumak sonra baba işine bakicağım için matematiksiz kazanırmıyım die sordum kimine sorsam gidersin kimine sorsam matematik isaretlemeden puanin hesaplanmiyor diyor

Yeni konular

Geri
Yukarı