Sözlü notlarım nasıl?

KeReM BeY

Hectopat
Yer
KKTC
Merhaba lise 3'e gidiyorum, Anadolu lisesinde okuyorum. LGS'den 421 almıştım.

1648956832279.png

Evet biraz şaşırdınız şimdi diyeceksiniz çalışmadın mı?
Hayır çalıştım saçma sapan bir sistem yaptılar ve denemedeki doğrulara göre puan verdiler. 2. dönem notlarım ve arasındaki farklar.

1648956929533.png

Son düzenleyen: Moderatör:
@KeReM BeY son ay kayıt alırlar mı orasını bilmiyorum ancak deneme notlarına göre sözlü notu veren de ilk okulun sizin okul olduğunu söyleyebilirim benim gördüğüme göre. Çok saçma bir şey, etrafta da 10/10 eğitimciyiz diye geziyorlardır kesin.

Hocam sayısal için mat 40 az değil mi? Sınav falan mı zordu yoksa hocalar mı gıcık?

Hocanın gıcıklığı değil hoca 40 soru hazırlıyor 40 doğrun varsa 100 alıyorsun 20 doğrun varsa 50.
2 tane sınav olduk birinci sınav 42. oldum ikinci sınavda 49. (95 kişi filan var yani ort bir öğrenciyim)
Mat ve bio dışındakiler iki sınavın ort alıp yazmış ama bu iki ders 1.sözlü 1.sınav şeklinde yapmış.
Zaten çoğu hoca başta dedi böyle not veremeyiz kalırsınız sonra bir pazartesi geldik herkes ciddi dediler idare zorladı bizi.
@Kerem bey son ay kayıt alırlar mı orasını bilmiyorum.

Alırlar bizim okulun ismini söyleyince sanki Galatasaray lisesi gibi oo hoş geldin ooo iyi ki kayıt oldun muhabeti olur.
Yani özeller burada kaliteli değil ondan diyorum.
Olmazsa en kötü geçerim en kötü okula bir ay derselere katılırım sözlü notlarını değiştirirler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı