Soğutucu fan vs laptop altlığı

19mitoo66

Picopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi laptopum için soğutucu fan veya altlık alacağım. Herhangi bir araştırmaya girişmeden önce hangisinin daha mantıklı olacağını öğrenmek istedim. Önerilerinizi de bekliyorum. Şimdiden cevaplayan, öneri yapan herkese teşekkürler.

1000 lira altindaki altliklar hicbir caciga yaramiyor. Fanlari denemedim bilmiyorum ancak en iyisi her zaman guzel bir termal macun ve temizliktir bunlara ragmen isiniyorsa bu tur cozumlere basvurun hocam.

1000 lira altindaki altliklar hicbir caciga yaramiyor. Fanlari denemedim bilmiyorum ancak en iyisi her zaman guzel bir termal macun ve temizliktir bunlara ragmen isiniyorsa bu tur cozumlere basvurun hocam.
Hocam sorun ısınması değil benim için sadece daha uzun ömürlü kullanmak için bu tür bir arayışa girdim. Ayrıca 1000TL altındaki altlıklarla üstündeki altlıkların farkı nedir tam olarak? İkisi de laptopu yerden kesiyor ve fanın daha iyi soğutmasını sağlamıyor mu?

Hocam sorun ısınması değil benim için sadece daha uzun ömürlü kullanmak için bu tür bir arayışa girdim. Ayrıca 1000TL altındaki altlıklarla üstündeki altlıkların farkı nedir tam olarak? İkisi de laptopu yerden kesiyor ve fanın daha iyi soğutmasını sağlamıyor mu?
Fazla bilmiyorum, aralarindaki farklari pek incelememistim acikcasi sadece kendi tecrubelerimi soyledim. Eger laptopunuz 85 derece ustunde cok gezinmiyorsa omru acisindan bir sikinti olmaz 90-95 gibi degerler sikintilidir ama. Bu sicakliklari takip edin bence ihtiyaciniz var mi yok mu oyle karar verin.

Geri
Yukarı