Soğutucu, performansı ne kadar etkiler?

DirectX9

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
R5 2600X kullanıyorum ve YouTube'da video izlerken falan ani ve saliselik ses titremeleri, takılmalar yaşıyorum, işlemcim boşta 58 derece, oyunda %50 civarı bir kullanım ile rahat 85 civarlarını görüyor, kullanımı hiç %100'e çıkmıyor. Buna güzel bir fan alsam düzelir mi? R3 1200 AF'nin stok fanıyla kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
R5 2600X kullanıyorum ve YouTube'da video izlerken falan ani ve saliselik ses titremeleri, takılmalar yaşıyorum, işlemcim boşta 58 derece, oyunda %50 civarı bir kullanım ile rahat 85 civarlarını görüyor, kullanımı hiç %100'e çıkmıyor. Buna güzel bir fan alsam düzelir mi? R3 1200 AF'nin stok fanıyla kullanıyorum.
Düzelir, AG 400 iş görür.

Düzelir. Rx serisi zaten ısınan bir seri. Bu yüzden ısınma takıntınız varsa işlemci değişebilirsiniz.ne yapsanız da sizi tatmin edecek değerlere ulaşmayacak çünkü. Fakat iyi bir soğutucuyla oyun performansınız sizi tatmin edecektir.

Bu arada AG400 biraz pahalıymış, büyük fanlı dandik markalardan birini alsam iş görmez mi?

Bu arada AG400 biraz pahalıymış, büyük fanlı dandik markalardan birini alsam iş görmez mi?
Ozaman bu
Eğer bütçe el vermiyorsa bu
Buda son çare.

Yeni konular

Geri
Yukarı