Şok marketten PS5 aldım, kutu açık geldi

spikespiegel104

Kilopat
Daha fazla  
Selam,

Şok market internet sitesinden dijital sürüm PlayStation 5 siparişi verdim ve dün elime ulaştı. Ürünün alt ve üst kısmında bulunan Sony bandrolü yırtık şekilde geldi yani kutu açılmış. Ben Eurasia garanti sanıyordum fakat ithalatçı garantisi varmış yasin elektronik adı altında bir firmanın. Sorun yok zaten Eurasia olarak belirtmemişti şok market o yüzden onlara bir sitemim yok.

Fakat kutunun açık olması ve fatura tarihinin 1 ay önce yazması (yasin elektronik garanti belgesinde) beni biraz şüphelendirdi. Bugün yasin elektronik ile konuştuğumda hiçbir sorun olmayacağını söylediler fakat yine de sizlerin fikirlerini almak istedim.

PS5 modelim CFI-1200b olarak geldi sanırım güzel bir model, bu yüzden iade de etmek istemedim.

Kutu açık olduğu için garantinin geçerli olduğu yere ulaşıp ek garanti süresi isteyin aksi takdirde ürünü iade edeceğinizi söyleyin. Bu şekilde 1 yıl ek garanti almıştım.

İyi oyunlar.

Aslında sizin için sorun yoksa iyi. Ama bence iade isteyin en iyisi.

Gidip aynı model olmak şartı ile değişim talep et. Olmaz ise iade edip etmemek sana kalmış. Eğer fiyat avantajı fazla ise ve sorun çıkacağını düşünmüyorsam, ürün de sıfır görünüyor ise ben iade etmezdim.

Yasin Elektroniğin dediğine göre biz Şok Marketlere her şeyi kapalı şekilde verdik fakat şok market kontrol etmek amaçlı açmış olabilir dedi. Cihaz 0 gibiydi üzerinde toz dahi yoktu yani kullanılmış olsa anlardım diye düşünüyordum ben de.

İade edersem ellerinde stok olduğunu düşünmüyorum. Fiyat olarak 18.000'e satın aldım fakat vade farksız 6'ya böldüğüm için benim için çok iyi oldu. Bu yüzden bu fırsatı kaçırırsam bir daha alamayabilirim ve bu yüzden iadeye sıcak bakmadım ama sizin de fikirleriniz benim için önemli.

Yasin Elektroniğin dediğine göre biz Şok Marketlere her şeyi kapalı şekilde verdik fakat şok market kontrol etmek amaçlı açmış olabilir dedi. Cihaz 0 gibiydi üzerinde toz dahi yoktu yani kullanılmış olsa anlardım diye düşünüyordum ben de.

İade edersem ellerinde stok olduğunu düşünmüyorum. Fiyat olarak 18.000'e satın aldım fakat vade farksız 6'ya böldüğüm için benim için çok iyi oldu. Bu yüzden bu fırsatı kaçırırsam bir daha alamayabilirim ve bu yüzden iadeye sıcak bakmadım ama sizin de fikirleriniz benim için önemli.

İade vermeyin hocam. Gözle görülür bir hasar vesaire yoksa. Cihazda başka bir sıkıntı yoksa hiç gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı