Şoka gelen Rampage monitör alınır mı?

Monster00s

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar bu monitör alınır mı? Fiyatlar bu kadar uçmuşken 1499TL'ye şokta hala daha duruyor alan olmamış.
İndirim falan denk gelir mi bilmiyorum ama 2.500TL'den aşağı monitör yok.
Genellikle FPS tarzı oyun oynarım veya tasarım yaparım ama önceliğim 144Hz olması daha rahat oyun oynamak istiyorum artık.
Düşünceleriniz nelerdir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar bu monitör alınır mı? Fiyatlar bu kadar uçmuşken 1499TL'ye şokta hala daha duruyor alan olmamış.
İndirim falan denk gelir mi bilmiyorum ama 2.500TL'den aşağı monitör yok.
Genellikle FPS tarzı oyun oynarım veya tasarım yaparım ama önceliğim 144Hz olması daha rahat oyun oynamak istiyorum artık.
Düşünceleriniz nelerdir acaba?

Normal şartlarda ben de dahil olmak üzere monitörün diğer özelliklerini sorarız. Fakat 144 Hz ve 1.5K fiyat çok iyi. Düşünmeden almanızı tavsiye ederim.

Gidip illa Samsung, AOC olacak diye 75 Hz 5ms monitöre 1500TL vermektense Rampage olsa da 144Hz 1ms oyuncu monitörünü tercih ederim.

Kötü bir monitör, 144Hz desteği de yalnızca DP kablo ile mümkün.
bu devirde 1.5k fiyata başka bulmamın imkanı var mı ki
Normal şartlarda ben de dahil olmak üzere monitörün diğer özelliklerini sorarız. Fakat 144 Hz ve 1.5k fiyat çok iyi. Düşünmeden almanızı tavsiye ederim.

İşin açıkçası kullanıcı yorumlarından dolayı biraz almaya çekindim diyebilirim.
Ne önerirsiniz alıp kullanmalı mıyım 1.5k parayı da çöpe atmak istemiyorum o yüzden

Bu devirde 1.5k fiyata başka bulmamın imkanı var mı ki

İşin açıkçası kullanıcı yorumlarından dolayı biraz almaya çekindim diyebilirim.
Ne önerirsiniz alıp kullanmalı mıyım 1.5k parayı da çöpe atmak istemiyorum o yüzden

Şimdi şöyle ki bu devirde 1.5K fiyat verip de 144 Hz monitör bulmak oldukça zor. 1.5K fiyata 144 Hz bir monitör varsa o monitörden de bazı şeyleri kısmaları lazım Kimse asıl değeri 3K olan bir monitörü babasının hayrına daha ucuza vermez. Rampage markasının ürünleri ise düşük segment ve orta segment arası gidip gelen ürünler olmakla beraber bir Türk markası olduğundan garanti veya teknik servis konularında zorlanmazsınız. Kullanıcı yorumlarını bilmiyorum ama kullanıcı yorumlarını hesaba katmazsak monitör alınabilir. Yorumları okuyup son kararı vermek sana kalmış, monitörde ne aradığına ya da özellikler arasından nelerden feragat edebileceğine bağlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı