Sokağa çıkma yasağı cezası sonradan gelebilir mi?

Bizde foto felan çekmediler başta gpt icin anons geçtiler sonra küçük bi kagıda not aldılar geri bizim bi abi konuşup kagıdı yırttırmıs galiba birde 1-2 ay sonra geliyor felan dedin de sisteme erkenden düsüyormu ceza

E devlete felan bakıyorum henüz bir ceza görükmüyor inşallah gelmez
Dün bize yakın bir karakola uğradım. Bu sene 27. dönem POMEM için kayıtlı birisi olduğumu da belirttim, durumumu anlattım ve bu durumu sordum. Size bir şey imzalattılar mı dedi , hayır dedim. O zaman herhangi bir sıkıntı olmaz dedi memur abimiz. Gelen itirazlardan sonra kolluk kuvvetlerinin sadece tutanak tutma yetkisi olduğunu , idari para cezasının uygun görüldüğü taktirde valilikten kesildiğini söyledi. Anladığım kadarıyla tutanak tutulmadığı zaman bir sorun yaşanmıyor.

Dün bize yakın bir karakola uğradım. Bu sene 27. dönem pomem için kayıtlı birisi olduğumu da belirttim, durumumu anlattım ve bu durumu sordum. Size bir şey imzalattılar mı dedi, hayır dedim. O zaman herhangi bir sıkıntı olmaz dedi memur abimiz. Gelen itirazlardan sonra kolluk kuvvetlerinin sadece tutanak tutma yetkisi olduğunu, idari para cezasının uygun görüldüğü taktirde valilikten kesildiğini söyledi. Anladığım kadarıyla tutanak tutulmadığı zaman bir sorun yaşanmıyor.

Bende öyle duydum ama arkadan nasıl geliyor ceza :)
Bu arkadaşın dediğine katılıyom.

Zaten boş yere çıkmıyorum evde kimse yoktu ekmekde yokmuş evde bir koşu bakkala gittim.

Dün bize yakın bir karakola uğradım. Bu sene 27. dönem POMEM için kayıtlı birisi olduğumu da belirttim, durumumu anlattım ve bu durumu sordum. Size bir şey imzalattılar mı dedi , hayır dedim. O zaman herhangi bir sıkıntı olmaz dedi memur abimiz. Gelen itirazlardan sonra kolluk kuvvetlerinin sadece tutanak tutma yetkisi olduğunu , idari para cezasının uygun görüldüğü taktirde valilikten kesildiğini söyledi. Anladığım kadarıyla tutanak tutulmadığı zaman bir sorun yaşanmıyor.
Gpt sorguladılar birde isim soyisim kimligi not aldı uyarı dedi bidaha sizi burda görürsem dedi uyarmam ceza yazarım o yüzden kimliklerinizi not alıyorum dedi kimlikleri verdi direk eve çıkın dedi durursanız dedi ceza yazarım by sefer dedi aradan 3. Gün oldu hala birşey görünmüyor umarım da olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı