Sokak köpekleri ile ilgili yeni çıkacak yasa hakkında görüşleriniz?

Kaç kere parçalanmanın kıyısından döndüm köpekleri özellikle çok severim ama dışarıdaki serseri türleri değil. Çete halinde geziyorlar hayvan severlerin saçma tavsiyeleri sökmez bunlara kesinlikle doğru bir karar.

Ne kadar üzülsem de ne yazık ki bunun olması gerekiyor. Çok geç kalınmış bir karar olduğunu düşünüyorum. Sahiplenmek isterim ama halihazırda köyde 7 kangala bakıyorum zaten. Köydeyken onlarla ilgilenmekte zorlanıyorum. Yenisini alırsam ilgilenemem, köpek depresyona girer sonra. Ayrıca diğer köpeklerle sorun yaşayabilir.

Köpekleri uyutarak elde edilecek maddi zarar yerine; köpekleri Çin'e satalım.
Emin ol rant ve parayla ilgili bir iş olsaydı şimdiye kadar tek köpek göremezdin sokaklarda.

Diğer konuya yazdığım mesajı alıntılıyorum;

Köpeklerin kimseyi öldürdüğü de yok. Olayların ezici çoğunluğu "köpekten kaçarken araba çarptı" vb. Troll hesapların algısına kanmayın;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şurada benim "ruh hastası" dediğim kesimin oranı. Gerçekten de genel istatistiklere uyuyor genel topluma oranı.

Eki Görüntüle 2203866

Peki neden internette ve sosyal medyada sayıları çokmuş gibi gözüküyor? Bu konuya girin; Troll hesapların ifşaları olmayan olayların kurguları vb. dolu;

Yeni konular

Geri
Yukarı